• Check in od 15:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček 16 €/noc

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Oddechněte si uprostřed přírody

Erzsébet Park Hotel *** Superior se nachází v kopcovitém regionu Mátra. Vychutnáte si zde jak čistý vzduch, tak bohaté wellness. Ubytováni budete v pohodlných pokojích vybavených televizí, minibarem, trezorem i vlastní koupelnou.

Hotel je rozdělen do dvou křídel - Zsusanna a Erzsebet. Za příplatek si můžete vybrat, zda chcete mít pokoj s balkónem nebo s výhledem do parku.

Jídlo si vychutnáte v restauraci v části Erzsébet. Místní kuchaři si zakládají na tradiční maďarské kuchyni. Něco sladkého si dáte v místní kavárně a hotelový bar v křídle Zsusanna vás pak přivítá nabídkou vín.


Nechte starosti odplavat ve wellness

Ve skvěle vybaveném wellness najdete vnitřní bazén s podvodní masáží. Dvě vířivky zaručí, že i bublinky si užijete dostatečně.

Kdo se chce protáhnout, využije vstup do fitness, a kdo touží po odpočinku, může zajít do jedné z mnoha dostupných saun. Nevšedním zážitkem pak bude aroma sauna se světelnou terapií.

Na večerní zábavu lze využít bowling, kulečník nebo stolní tenis.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Ladislav B.)

Nadherne prostredie, málo ludí, ústretovy personal.

Vynikající (Miroslav P.)

Obdrželi jsme vše co jsme si zakoupili. Jazyková bariéra nebyla, skvěle se dá domluvit. Recepce bez výhrad, nápomocná a velmi úslužná, vždy vyhověli, pomohli, poradili. Restaurace super, strava výborná pestrá a výběr dokonalý, jen nápisy pouze Maďarsky, ale to je detail. Personál restaurace skvělý, usměvavý a příjemný, pomohli, nabídly. Prostě super. Wellness byl super, odpočinutí bylo dokonalé, výběr koupání super. Kavárna byla super, koktejly dobré, bowling jsme si užili hned 2x a dobré to bylo. Vybavení hotelu bylo dobré, technické závady nebyli. Jen je to trošku bludiště, ale byli jsme moc a moc spokojeni.

Vynikající (Olga Peruzekova P.)

Pobyt splnil všetky moje ocakavania. Super.