Erzsébet Park Hotel *** Superior


Hotel nabízí dětské hřiště a krásné okolí na procházky
 • Hotel nabízí dětské hřiště a krásné okolí na procházky

  Hotel nabízí dětské hřiště a krásné okolí na procházky

 • Užijte si neomezeného vstupu do wellness

  Užijte si neomezeného vstupu do wellness

 • Využít můžete i vnitřní bazény

  Využít můžete i vnitřní bazény

 • Na výběr je zde hned několik saun

  Na výběr je zde hned několik saun

 • Hotel i jeho prostředí vás nadchnou

  Hotel i jeho prostředí vás nadchnou

 • Ubytováni budete ve stylových pokojích se vším potřebným

  Ubytováni budete ve stylových pokojích se vším potřebným

 • Užijete si bohatou polopenzi

  Užijete si bohatou polopenzi

 • Příležitostí k odreagování je zde mnoho

  Příležitostí k odreagování je zde mnoho

 • V hotel je i dětský koutek

  V hotel je i dětský koutek

 • V nedalekých lázních Egerszálok najdete i unikátní solný kopec

  V nedalekých lázních Egerszálok najdete i unikátní solný kopec

 • Vydejte se do oblíbených lázní Egerzálok

  Vydejte se do oblíbených lázní Egerzálok

 • Vydejte se do oblíbených lázní Eger

  Vydejte se do oblíbených lázní Eger

Celkové hodnocení:
počet prodaných
kuponů: 46

Kontaktní informace:

Erzsébet Park Hotel *** Superio...
Kossuth út 372.
Parádfürdő, 3244
Maďarsko

Pokud hledáte místo pro rodinnou dovolenou, kde zapomenete na všechny své starosti, právě jste jej našli. Erzsébet Park Hotel *** Superior se nachází v kopcovitém regionu Mátra a je obklopen lesy. Vychutnáte si zde jak čistý vzduch, tak bohaté wellness, které máte neomezeně k dispozici.

Ubytováni budete v pohodlných pokojích vybavených televizí, minibarem, trezorem i vlastní koupelnou. Hotel je rozdělen do dvou křídel - Zsusanna a Erzsebet. Za příplatek si tak můžete vybrat, zda chcete mít pokoj s balkónem, nebo s výhledem do parku.

Jídlo si zde vychutnáte v rámci bohaté polopenze v restauraci v části Erzsébet. Místní zkušení kuchaři si zakládají na tradiční maďarské kuchyni. Něco sladkého si dáte v místní kavárně a hotelový bar v křídle Zsusanna vás pak přivítá širokou nabídkou slavných místních i Egerských vín.

Ukončené / Vyprodáno:

prodáno 32x
Využít můžete i vnitřní bazény

Parádfürdő s neomezeným wellness

prodáno 0x
Využít můžete bazény nebo odpočívat na lehátkách

Parádfürdő s neomezeným wellness, polopenzí

prodáno 0x
Užijte si neomezeného vstupu do wellness

Parádfürdő s neomezeným wellness

Načíst další 3 z 11 recenzí
Klaudia Šumská

Hotel bol veľmi pekný, všade čistota, veľmi ochotní a milí personál, s wellnessom sme boli tiež veľmi spokojní, krásne prostredie a ihrisko pre deti. Strava bola vynikajúca, bolo si z čoho vyberať, veľmi chutná a pestrá. Akurát raňajky boli každý deň rovnaké, chýbali nejaké pomazánky, paštéty, tavené syry, obmena salámov a obyčajné maslo. Určite by som sa do hotela ešte vrátila a odporučila ho aj svojim známym. Boli sme veľmi spokojní s pobytom.

Peter Horak Horak

Nie, vsetko sme nedostali ako bolo uvadzane.

Odpověd Hotelu...

Níže přikládáme přeloženou odpověď od hotelu: Dobrý den, pane Horák, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Mrzí nás, že jste neobdržel všechny zadané služby. Nevíme však, jaké přesně myslíte - byli bychom rádi, kdybyste nám při Vašem dalším pobytu u nás sdělil konkrétní požadavky, abychom se mohli zařídit dle Vašeho přání. S pozdravem, Katalin Erzsébet Park Hotel *** Superior

Martin Harcar

Bol som spokojny. Idealny hotel pre rodinny pobyt s detmi.

Imrich Gaďo

Všetko bolo úžasné hotel welness strava čistota bazény užasné. Niektorí personal veľmi milý ale niektorí doslova nepríjemný. Inak fakt super odporúčam a urcite sa tam vrátim.

Odpověd Hotelu...

Níže přikládáme přeloženou odpověď od hotelu: Dobrý den, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu na náš hotel. Rádi jsme četli, že se Vám líbilo wellness, bazény a strava v našem hotelu. Také jsme rádi, že někteří naši kolegové Vám byli nápomocni, avšak mrzí nás, že tento popis se nedal aplikovat na všechny. Věříme, že se k nám budete rádi vracet. S pozdravem, Katalin Erzsébet Park Hotel *** Superior

Marcel Lukáč

Prostredie bolo príjemné, zodpovedalo popisu, všetko zodpovedalo kupónu. Strava, wellness dobré, personál kvalifikovaný. Príroda v okolí je fajn, v horúčavách ideálne prostredie.

Anna Rojíková

Prostredie hotela bolo pekné, bezprostredná blízkosť lesoparku a turistických chodníkov. Všetko zodpovedalo popisu. Wellness vynikajúci, umiestnený nezávisle v staršej aj novšej časti hotela. Strava bohatá a pestrá okrem masla, kt. bolo nahradené 35% margarínom použiteľným na čistenie topánok. Od poľnohospodárskej krajiny je to neúcta k návštevníkovi. Personál bol ústretový. Odporučili by sme izbu s výhľadom do parku. Na opačnej strane bol hluk od aut. Keďže sme cele noci vetrali kvôli horúčavam, autá nás budili.

Odpověd Hotelu...

Níže přikládáme přeloženou odpověď od hotelu: Dobrý den, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu na náš hotel. Jsme rádi, že jste sdílela Vaše zkušenosti z našeho hotelu. Jsme také rádi, že se Vám líbilo wellness a les kolem hotelu. Předala jsem Vaši zpětnou vazbu o margarínu našemu manažerovi restaurace. Věříme, že do budoucna nalezneme vhodné řešení. S pozdravem, Katalin Erzsebet Park Hotel *** Superior

Petr Beneš

Klid, čisto, personál neuměl dost často anglicky ani německy, jinak ochota, velmi dobré jídlo, čistý bazén, dostatek lehátek u venkovního bazénu.

Milan Lazík

Personál hotela nás neinformoval o všetkom na čo máme nárok. Nedokonalá komunikácia v anglickom jazyku. Vôbec nás nevedel informovať o možných spôsoboch platby v jednotlivých prevádzkach. Na kupóne bolo uvedené, že máme nárok na terapiu, ktorú sme nedostali ani nás nikto neinformoval.

Odpověd Hotelu...

Níže přikládáme přeloženou odpověď od hotelu: Dobrý den, pane Lazík, děkujeme za sdílení zkušenosti, kterou jste získal v našem hotelu. Zpětná vazba od zákazníků Slevokingu je pro nás velmi důležitá; díky ní pak můžeme zlepšovat naše služby ke spokojenosti klientů. Je nám líto, že komunikace mezi námi nebyla dokonalá. Jsme si jisti, že to byl hlavní důvod pro neinformování Vás o způsobech platby a nabídky terapie. Do budoucna se budeme soustředit na poskytování více podrobných informací pro naše klienty. Získali jsme také více informací o našem hotelu v překladu do slovenštiny a věříme, že i tento krok pomůže našim zákazníkům cítit se u nás lépe. Doufáme, že Vás v budoucnu opět potkáme v Parádfürdő a Vámi popsané nedostatky budou z naší strany napraveny. S upřímným pozdravem, Personál hotelu Katalin Hegedűs

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím