• Check in od 14:00 hodin, check out do 11:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 5 €/noc po domluvě s recepcí

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Moderní areál s tatranskou atmosférou

Eko-šport Resort Björnson v Demänovské dolině patří k nejznámnějším tatranským hotelům na Slovensku. V areálu Björnsonky pojmenované po norském spisovateli se nachází hlavní chata a další dvě ubytovací zařízení. Vhodné ubytování zde najdou páry, rodiny i skupiny přátel.

Hlavní chata nabízí 17 dvoulůžkových a 10 rodinných pokojů. Všechny mají vlastní koupelny, TV a WiFi, k dispozici je také společenská místnost s hrami pro malé i velké. Ubytování si zachovává horský styl, současně je ale velmi moderní a komfortní.

Villa disponuje dvoulůžkovými pokoji s možností přistýlek i luxusním dvoupokojovým rodinným apartmánem. Hostel poskytuje ideální zázemí pro mladé sportovně založené hosty. Nachází se zde třílůžkové pokoje s koupelnou, výhodou ubytování zde je vlastní restaurace, wellness a další služby.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Ivana H.)

Ubytování i stravování výborné wellness služby také.

Vynikající (Pavel B.)

Hotel výborný. Přesně podle popisu. Super personál. Všichni moc milí, ochotní a nápomocní. Jak na recepci tak za barem. Na snídani vše na co jsem si vzpomněl, večeře formou bufetu také výborná věc. Dobré východisko pro tůry. Dostatek míst na parkování. Wellness také fajn. Po celodenní tůře přijdou sauna a kádě s teplou vodou vhod.

Vynikající (Jiří K.)

Prostředí hotelu bylo pěkné, pokoj odpovídal našim představám a prezentaci na hotelovém webu. Jídlo bylo dobré a vždy jsme si vybrali.