• Check in od 15:00 hodin, check out do 11:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 25 €/noc

  • Hotel je částečně bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Pobyt v jedné z nejkrásnějších budov Budapešti

Luxus, styl a elegance - tím vším se pyšní Danubius Hotel Gellért, který sídlí v v jedné z nejhezčích secesních budov Budapešti, na úpatí stejnojmenného vrchu. Historický hotel, který je bezprostředně spojený se známými lázněmi Gellért, poskytuje ve svých interiérech pohodlí a oddech.

Pyšní se více než dvěma stovkami pokojů a apartmánů. Všechny jsou vybaveny minibarem, rádiem a televizí. Samozřejmostí je i vlastní sociální zařízení s vanou nebo sprchou.


Hotel patří do věhlasné sítě Danubius, jejíž jméno je zárukou kvalitního ubytování a služeb.


Vynikající kuchyně a vlastní pivárna

Hotelová restaurace Panorama se těší vynikající pověsti pro svou excelentní kuchyni. Na svém jídelním lístku má nejlahodnější jídla posledních 90 let. Gastronomický zážitek ještě umocní široký výběr kvalitních vín. Můžete si být jisti, že restaurace nezískala své jméno pro nic za nic - naskytne se vám odsud pohádkový výhled na Dunaj a Budapešť.

Každou neděli nabízí restaurace od 12:00 do 15:00 hodin dospělým i dětem tzv. Sunday Brunch, což je oběd formou bohatého bufetového stolu s živou hudbou. Hoteloví hosté mají na Sunday Brunch 15% slevu, děti mladší 14 let si mohou z dobrot vybrat za poloviční cenu, děti mladší 6 let bezplatně.

K hotelu patří jak útulná pivnice, tak kavárna, která je skutečným pokušením pro každého milovníka sladkých dobrot. Dortíky, rolády, poháry, to vše čeká jen na vás.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (HANA Z.)

Byli jsme s pobytem velmi spokojeni. Krásný starý hotel v samotném centru Budapešti. Jeli jsme do Budapešti vlakem, výborná dostupnost z vlakového nádraží metrem až k hotelu. Krásné procházky, pěkné koupání. Výborná strava, milý personál.

Vynikající (Beáta K.)

Hotel, izba, reštaurácia a prostredie úplne dokonalé. Personál mal profesionálny prístup. Kúpele v hoteli vynikajúce, vonkajší bazén s horúcou vodou je neuveriteľný zážitok.

Vynikající (Mirka P.)

Príjemný hotel s ochotným personálom a službami na úrovni. Chutné jedlo. Prepojenie s kúpeľmi zabezpečilo pohodlie.