Chata Barborka leží v Horní Bečvě
 • Chata Barborka leží v Horní Bečvě

  Chata Barborka leží v Horní Bečvě

 • Pustevny lákají nejednoho turistu

  Pustevny lákají nejednoho turistu

 • Pokoje jsou pohodlné a funkčně zařízené

  Pokoje jsou pohodlné a funkčně zařízené

 • Ubytování má jedinečnou atmosféru

  Ubytování má jedinečnou atmosféru

 • Těšte se na stylovou restauraci

  Těšte se na stylovou restauraci

 • Bude se tu podávat polopenze

  Bude se tu podávat polopenze

 • Kdykoliv si můžete zahrát kulečník

  Kdykoliv si můžete zahrát kulečník

 • Děti mají také vlastní prostor

  Děti mají také vlastní prostor

 • Projděte se kolem přehrady Horní Bečva

  Projděte se kolem přehrady Horní Bečva

 • Zastavte se v Rožnově pod Radhoštěm

  Zastavte se v Rožnově pod Radhoštěm

 • Pustevny lákají nejednoho turistu

  Pustevny lákají nejednoho turistu

Celkové hodnocení:
počet prodaných
kuponů: 53

Kontaktní informace:

Chata Barborka
Horní Bečva 988
Horní Bečva, 756 57
Česká republika

Ubytování v Horní Bečvě s jedinečnou atmosférou

Chata Barborka leží v krásném prostředí Moravskoslezských Beskyd v obci Horní Bečva. Celoročně nabízí ubytování ve dvou až šestilůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. V místní restaurací vás upoutají masivní dřevěné lavice nebo kožešiny na stěnách.

K dispozici je také venkovní posezení, knihy, časopisy či deskové hry volně k zapůjčení. Chata Barborka je ideálním místem pro nenáročnou klientelu, která dává přednost ubytování s domáckou atmosférou a osobním přístupem. Věřte, že tyto kladné stránky udělají i z obyčejné chaty úžasné místo k trávení dovolené.

Ukončené / Vyprodáno:

prodáno 60x
Pustevny lákají nejednoho turistu - 33%

Beskydy: Horní Bečva v Chatě Barborka s polopenzí a jen 15 minut od Pusteven

Moravskoslezské Beskydy toho mají hodně co nabídnout, obzvlášť pokud jste milovníci horské turistiky. Ubytujte se v Chatě Barborka a užijte si Beskydy, polopenzi i kulečník. Pro děti je připraven dětský koutek.

Načíst další 4 z 12 recenzí
Tomáš Kordoš

Výborná komunikace, ochotný personál, výborné jídlo, spokojenost.

Ilona Rechtoriková

Chata starší, ale všude voňavo a čisto. Příjemný personál a velice chutná strava. Pobyt rozhodně odpovídal popisu.

Iveta Trandžíková

Ubytovanie bolo také pre nenáročných klientov (k ním patrím aj ja), personál ústretový, strava chutná. Jedinú výhradu mám, keď boli na večeru parené buchty (a nebola som sama, komu to vadilo). Tento pobyt je vhodný pre ľudí, ktorí majú radi turistiku, lesy a vedia oceniť kultúrne pamiatky.

Marcela Bačinová

Ubytování připomíná spíše ubytovnu pro dělníky, vybavení pokoje tomu napovídá, vhodné jen pro velmi nenáročné cestovatele. Velká výhoda je poloha, kde se chata nachází a odkud se dá vyrážet na krásná místa, která jsou pro návštěvníky Beskyd atraktivní. Příroda nádherná, takže jsme po skromné snídani opustili chatu a vraceli se až večer, protože počasí bylo krásné.

JAN Smutný

Pro nenáročnou klientelu. Jídlo dobré, personál ochotný, takový návrat do 80. let. Pěkná lokalita výborná dostupnost. Klidně bych doporučil přátelům.

Kristýna Vařekova

Hezká horská chata s malými, ale dobře zařízenými, čistými pokoji. Krásné okolní prostředí, vynikající kuchyně, výborná a milá obsluha. Děkuji tímto celému kolektivu chaty Barborka za jejich péči, vstřícnost a ochotu. Určitě všem 100% doporučuji.

Zdena Šindelářová

Personál - 1. Strava - 1. Ubytování - velmi skromné, nazvala bych to "retro-ubytování". Tipy na výlety by byly, ale počasí nepřálo.

Otakar Zetka

Chata vzhledem i obsazením připomínala spíše ubytovnu pro dělníky z Ukrajiny. Přes zdi bylo slyšet skrz celou "ubytovnu", takže soukromí vesměs žádné. Kromě toho každý večer, cca kolem 20:00 vypnula elektřina (možná úsporné opatření vedení chajdy??), tak se nedalo dělat nic jiného, než jít spát. Tomu všemu nepřidá nefunkční restaurace. Takže z naší strany naprostá nespokojenost

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK