• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 200 Kč/noc

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Hotel s nádherným výhledem na Jeseníky

Pokud se chystáte na aktivní dovolenou, která ale nabízí i mnoho možností k odpočinku, pak je hotel Centrum Stone stvořen právě pro vás. Najdete jej v horní části Vrbna pod Pradědem ve směru na Karlovu Studánku a nabídne vám krásný výhled na okolní krajinu.

Ubytováni budete v komfortních pokojích s vlastní koupelnou. Polopenzi si vychutnáte ve stylové hotelové restauraci, která pojme až 60 hostů a nabízí pestrý sortiment jídel pro děti, vegetariány i milovníky zdravé výživy.

Odpočívejte aktivně

Dominantou hotelu Centrum Stone je zábavně relaxační centrum. Najdete zde dvě bowlingové dráhy, kulečníkové stoly, ping-pong i posilovnu. Sportovní fanoušci ocení posezení v baru a sledování sportovních přenosů na velkoplošné TV.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Jan J.)

Velmi dobře zařízený hotel, čisto, klid. Pro lyžaře ve výhodné poloze. Je zřejmé,že hotel má problémy s personálem, strava slabší, snídaňový bufet doplňován jen po urgencích, večeře servírovaná, bez výběru. Na recepci nikdo, ani v čase příjezdu či odjezdu. Nechtěl bych tam být při větší obsazenosti hotelu ve vztahu ke stravování. Vše zaplacené jsme dostali, cena - výkon v pořádku.

Vynikající (Iveta B.)

Vše bylo v naprostém pořádku, čisto, ochota, dobře jídlo. ;-)

Vynikající (Dagmar F.)

Velmi spokojeni po všech stránkách. Děkujeme.