• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 10 €/noc (pouze malá plemena)

  • Hotel je bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Blahodárný odpočinek pro tělo i duši v centru Hévízu

Renovovaný hotel CE Quelle **** je situován přímo v centru Hévízu, pouhých 500 metrů od slavného termálního jezera, tedy zhruba 7 minut vycházkové chůze.

Hotel poskytuje ubytování ve dvoulůžkových pokojích typu Superior s vlastní koupelnou, TV, lednicí a klimatizací. Některé z nich mají balkóny a vy si tak budete moci užít krásný výhled na okolní krajinu.


Nemusíte se bát jazykové bariéry - v CE Quelle **** najdete slovensky mluvící osobu, která v případě potřeby vyřídí vaše požadavky.


V restauraci Salvia se těšte na bohaté bufetové snídaně, večeře a salátový bar. Na vyžádání je možné připravit i speciální jídla pro alergiky a diabetiky.


Wellness s termální vodou Hévízu

Za termální vodou nemusíte chodit daleko - zaplavat si v ní totiž můžete přímo v bazénu v hotelovém wellness centru. To dále zahrnuje různé druhy saun (finskou, infračervenou, solnou kabinu a aroma kabinu), vířivku a širokou nabídku masáží. Wellness je otevřeno od 7:30 do 19:30 hodin.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Petr F.)

Prostředí hotelu se nám líbilo, odpovídalo popisu. Obdrželi jsme vše, co bylo na kupónu uvedeno. S poskytnutými službami jsme byli naprosto spokojeni.

Vynikající (KAREL R.)

Ano, obdrželi jsme vše a vše bylo skvělé.

Vynikající (Hana B.)

Vše bylo OK - klídek, pohoda, dobré jídlo, moc pěkný wellness.