Batthyány Kúria ****


Historický hotel Batthyány Kúria ****
 • Historický hotel Batthyány Kúria ****

  Historický hotel Batthyány Kúria ****

 • Vstup do wellness je neomezený

  Vstup do wellness je neomezený

 • Vstup do wellness je neomezený

  Vstup do wellness je neomezený

 • V hotelovém wellness si můžete odpočinout třeba ve vířivce

  V hotelovém wellness si můžete odpočinout třeba ve vířivce

 • Pokoje jsou komfortně vybavené

  Pokoje jsou komfortně vybavené

 • Pokoje jsou zařízené podle vysokého standardu

  Pokoje jsou zařízené podle vysokého standardu

 • Těšte se na maďarské speciality

  Těšte se na maďarské speciality

 • Hotel má opravdu nádhernou architekturu

  Hotel má opravdu nádhernou architekturu

 • Interiéry hotelu vás uchvátí

  Interiéry hotelu vás uchvátí

 • Termální lázně Kehidakustány jsou jen 3 km od hotelu

  Termální lázně Kehidakustány jsou jen 3 km od hotelu

 • Díky termální vodě se můžete koupat venku i přes zimu

  Díky termální vodě se můžete koupat venku i přes zimu

Celkové hodnocení:
počet prodaných
kuponů: 270

Kontaktní informace:

Batthyány Kúria ****
Csány László u. 12.
Zalacsány, 8782
Maďarsko

Hotel Batthyány Kúria **** je krásný historický zámeček, který najdete v nádherném prostředí rozlehlé zahrady a hned vedle zámeckého hotelu Batthyány Kastélyszálló ****. Areál leží západně od Hévízu a známého jezera Balatonu v poklidné a malebné vesničce Zalacsány.

Hosté budou ubytováni ve dvoulůžkových pokojích (20 - 25 m²) s možností přistýlky, LCD TV, WiFi, trezorem, fénem, telefonem a klimatizací. Samozřejmostí je také vlastní koupelna včetně kosmetiky, ručníků a županu.

Ukončené / Vyprodáno:

prodáno 82x
Historický hotel Batthyány Kúria ****

Balaton luxusně se vstupem do lázní

prodáno 66x
Historický hotel Batthyány Kúria ****

Maďarsko s polopenzí, wellness a lázněmi

prodáno 9x
Vstup do wellness je neomezený... v bazénu si tak můžete zaplavat každý den

Balaton luxusně se vstupem do lázní

Osobně navštíveno a prověřeno

Člen našeho týmu hotel osobně navštívil a podrobil přísné kontrole. Můžete si být jistí vysokou kvalitou služeb za které ručíme.

Načíst dalších 8 z 37 recenzí
Karel Chorouš

Hotel, ve kterém jsme měli rezervované pokoje byl uzavřený pro malý zájem a tak jsme byli ubytováni v hlavní budově zámku. Ubytování, služby, atmosféra, postoje personálu, i stravování, byly na vyšší úrovni, což nás potěšilo a byli jsme moc spokojeni.

Dana Matúšová

Byli jsme velmi spokojení, čistota pokojů, personál, jídlo vynikající formou rautů. Wellness výborný. Zdarma jsme dostali i vstup do nedalekých termálních lázní Kehida, které jsou perfektní. V zimě fungovali i vnější bazény s teplou vodou 36-38 stupňů. Měli jsme sebou 7 letého vnoučka a dostali jsme dvoupokojový prostorný pokoj s přistýlkou, doplatek byl až na místě přijatelný. Nedaleko je Hevíz, jedinečné termální jezero, kde však děti nesmí, ale pro dospělé naprosto perfektní.

Petra Smržová

Hezké, čisté, jídlo chutné, servis hotelu bez potíží. Ocenili jsme klid. Uvítali bychom přehled dostupných lázní v místě pobytu se svými nabídkami, výhodami či nevýhodami s ohledem na věk návštěvníků, roční období, návštěvnost apod.

Roland Gerhát

Veľmi príjemný hotel, s prívetivým personálom a nádherným parkom. V okolí je množstvo príležitostí na návštevu termálov a športové vyžitie. Rozhodne odporúčam výlet do blízkeho mestečka Hévíz s jeho termálnym jazerom.

Alžběta Pospíchalová

Byli jsme naprosto spokojení. Pokoj byl nadstandardně velký se dvěma koupelnami a vířivkou (bez příplatku). Hotelové wellness malé, ale k odpočinku stačilo. Jídlo velmi chutné, postupně doplňované. Personál hotelu velice milý a vstřícný. Angličtina byla u některých horší, ale domluvit se vždycky v pohodě dalo. Za nás naprostá spokojenost :).

Vítězslav Prukner

Obdrželi jsme vše, co bylo avizováno ve voucheru. Bohužel jsem neměli dostatek času absolvovat všechny procedury, které nabízel hotel. Na dobu, kdy bychom se časově potřebovali dostat k procedurám v hotelu, byla služba již rezervována. Náš hlavní cíl (lázeňské procedury) měl vyšší prioritu, tudíž jsme mu nechtěli podřizovat nabízené volné časy, které nám byly k hotelovým procedurám nabídnuty. Přesto jsme byli velmi spokojeni.

Michaela Bláhová

Hotel byl velmi pěkný, popis odpovídal, jen trochu nás zklamal hotelový wellness, personál velmi ochotný, strava odpovídala průměru. Tento hotel určitě nikoho nezklame, klidně doporučím. Výlet jsme si udělali do Hevízu na farmářské trhy, velmi zajímavé, jezero nás neoslnilo, teplota vody 25 stupňů a vnitřní bazény velmi ponuré, tak to klidně vynechte. Myslím, že lepší volba jsou termály v Kehidakustánech, tam se nám moc líbilo.

Petr Péchal

Vše bylo v nejlepším pořádku.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím