• Check in od 14:00 hodin, check out do 11:00 hodin

  • Malý domácí mazlíček za poplatek 4 €/noc

  • Hotel je bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Elegantní penzion kousek od lázní

Moderní bavorský penzion Bajor najdete v klidné části městečka Bük. Je obklopen zahradou ideální pro relaxaci, k dispozici je také dětské hřiště.

Elegantně zařízené pokoje mají vlastní sociální zařízení včetně ručníků, LCD TV, DVD i minibar. Pro rodiny jsou k dispozici apartmány. Funguje zde pokojová služba a milý personál se pokusí vyjít vstříc každému vašemu přání, aby vaše dovolená byla ideální.

Milovníci výborné maďarské kuchyně si užijí širokou nabídku jídel a nápojů v restauraci s českým jídelním lístkem. 

Penzion nabízí nové wellnes centrum se saunou, propracovaným osvětlením i ozvučením místnosti. Jistě oceníte také infra saunu, masáže či možnost zahrát si stolní tenis.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Martin M.)

Pobyt odpovídal popisu.

Vynikající (Jaroslav D.)

Ubytování bylo prvotřídní. Příjemné prostředí.

Standard (Milada M.)

Penzion je na první pohled pěkný, pokoje pěkné i v celku uklizené. Ovšem večeře podávané v penzionu katastrofa... Osmažené polotovary, v pátek v 18,15 hod. studené i když večeře jsou podávány od 18.00 hod. Guláš již nebyl, byl nahrazen Boloňskými špagetami, které plavaly v oleji. Tudíž zbýval jen studený smažený sýr a kuřecí stripsy s americkým bramborem nebo haluškami. Snídaně podprůměrné. Maďarsko navštevujeme třikrát ročně, ale s tak nechutným jídlem jsme se ještě nesetkali. A neobdrželi jsme ani vstupenku do lázní.