• Check in od 14:00 hodin, check out do 11:00 hodin

  • Malý domácí mazlíček za poplatek 4 €/noc

  • Hotel je bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Elegantní penzion kousek od lázní

Moderní bavorský penzion Bajor najdete v klidné části městečka Bük. Je obklopen zahradou ideální pro relaxaci, k dispozici je také dětské hřiště.

Elegantně zařízené pokoje mají vlastní sociální zařízení včetně ručníků, LCD TV, DVD i minibar. Pro rodiny jsou k dispozici apartmány. Funguje zde pokojová služba a ochotný a milý personál se pokusí vyjít vstříc každému vašemu přání, aby vaše dovolená byla ideální.

Milovníci výborné maďarské kuchyně si užijí širokou nabídku jídel a nápojů v restauraci s českým jídelním lístkem. 

Penzion nabízí nové wellnes centrum se saunou, propracovaným osvětlením i ozvučením místnosti. Jistě oceníte také infra saunu, masáže či možnost zahrát si stolní tenis.

Hodnocení od zákazníků

Standard (Milada M.)

Penzion je na první pohled pěkný, pokoje pěkné i v celku uklizené. Ovšem večeře podávané v penzionu katastrofa... Osmažené polotovary, v pátek v 18,15 hod. studené i když večeře jsou podávány od 18.00 hod. Guláš již nebyl, byl nahrazen Boloňskými špagetami, které plavaly v oleji. Tudíž zbýval jen studený smažený sýr a kuřecí stripsy s americkým bramborem nebo haluškami. Snídaně podprůměrné. Maďarsko navštevujeme třikrát ročně, ale s tak nechutným jídlem jsme se ještě nesetkali. A neobdrželi jsme ani vstupenku do lázní.

Vynikající (Jan V.)

Naprostá spokojenost, vše odpovídalo popisu. Apartmán dostačující a útulný. Uvítali bychom CZ programy, maďarsky neumíme.

Vynikající (Helena H.)

Všechno bylo v naprostém pořádku a moc velká spokojenost.