Apartmány Termál ***


10
 • 10

  10

 • a-0-thermalpark-gallery-2018-28

  a-0-thermalpark-gallery-2018-28

 • hotel_thermalpark24

  hotel_thermalpark24

 • sauna-1

  sauna-1

 • sauna-15

  sauna-15

 • a-0-thermalpark-gallery-2018-20

  a-0-thermalpark-gallery-2018-20

 • 19

  19

 • 1

  1

 • 4

  4

 • 6

  6

 • Užijte si skvělý pobyt v úplně nových apartmánech

  Užijte si skvělý pobyt v úplně nových apartmánech

Celkové hodnocení:
počet prodaných
kuponů: 1417

Kontaktní informace:

Apartmány Termál ***
Gabčíkovská cesta 4593
Dunajská Streda, 929 01
Slovenská republika

Dovolená snů v nových luxusních apartmánech

Apartmánové domy Termál *** se nacházejí v těsném sousedství Thermalparku v Dunajské Strede, stačí přejít několik metrů a jste v teplé vodě.


Užijte si luxus zcela nové stavby. Apartmány jsou v provozu od května 2017 a za tuto krátkou dobu si je zákazníci Slevokingu stihli zamilovat. Nad čisťoučkými, zbrusu novými apartmány nešetří chválou.


Hostům jsou k dispozici moderně zařízená dvoulůžková studia se sociálním zařízením, vlastní kuchyňkou a balkónem. Dům je rozdělený na tři poschodí.

Navštivte stránky hotelu a prohlédněte si, jak jsou řešeny interiéry. Naleznete zde také podrobné pokyny k cestě do apartmánů včetně mapy, abyste svůj vysněný hotel snadno našli.

V ceně balíčku máte bohaté snídaně formou bufetu, které dostanete v Thermalparku.

Právě v prodeji pro Apartmány Termál ***

Ukončené / Vyprodáno:

prodáno 488x
Užijte si skvělý pobyt ve zcela nových apartmánech

Slovensko: v apartmánech u termálů

prodáno 293x
Osvěžte se v bazénech

Slovensko: v apartmánech u termálů

prodáno 283x
Osvěžte se v bazénech

Slovensko: v apartmánech u termálů

Osobně navštíveno a prověřeno

Člen našeho týmu hotel osobně navštívil a podrobil přísné kontrole. Můžete si být jistí vysokou kvalitou služeb za které ručíme.

Načíst dalších 8 z 276 recenzí
Dusan Drska

So službami som bol spokojný, personál bol milý, strava vynikajúca, prostredie upravené a čisté. Určite sa sem v krátkej dobe vrátime.

Marta Halandová Halandová

Boli sme spokojní, personál bol milý, strava zodpovedala požiadavkám.

josef maršík

Informace které jsme měli se potvrdily. Pobyt dle předpokladu. Jediný problém zapáchající popelnice na dvoře - nepříjemné.

Věra Holá

Pobyt byl super, ubytování skvělé. Jen s masáží, kterou jsme měli v ceně, byly trochu problémy. Na recepci neměli dost kupónů, kterými bychom se měli prokázat u maséra. Dva dny nebyl personál schopný zajistit nic jiného, až jsme nakonec obdrželi vizitku bez razítka.

Lea Kraštenič

Ubytování v apartmánech jsme využili vloni poprvé a moc se nám líbilo. Vše bylo nové, čisto, personál na recepci velmi ochotný, vstřícný, a proto jsme letos využili zase a opět super dovča. Výhodou je vstupné na termální koupaliště, které je pár metrů. Spoustu stánků s velkým výběrem jídla. V ceně balíčku jsme měli masáž a chválíme i maséra. Horší proti loňsku byl personál hotelu, kde jsme chodili na snídaně. Snídaně byla do 10hod a po 9hod už doplňovali jídlo minimálně. Nejsem náročná na kafé, ale taky nic moc. Příště bychom snídaně určitě vynechali.

Stanislav Ohnutek

Vše O.K. Naprostá spokojenost.

Blanka Vajlová

100% spokojnosť! Pani na recepcii - veľmi milá a ochotná. Raňajky - veľký výber, milí personál. Ubytovanie- super, všetko čisté a voňavé.

Irena Kusáková

Spokojeni, personál vstřícný.

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK