Apartmány Celnica


Apartmány Celnica leží ve Velkých Karlovicích
 • Apartmány Celnica leží ve Velkých Karlovicích

  Apartmány Celnica leží ve Velkých Karlovicích

 • Beskydy stojí za návštěvu v každém ročním období

  Beskydy stojí za návštěvu v každém ročním období

 • Na výběr máte z různých apartmánů

  Na výběr máte z různých apartmánů

 • Na výběr máte z různých apartmánů

  Na výběr máte z různých apartmánů

 • Samozřejmostí je vlastní koupelna

  Samozřejmostí je vlastní koupelna

 • Pobyt je vhodný i pro rodiny s dětmi

  Pobyt je vhodný i pro rodiny s dětmi

 • Místní specialitou je grilované maso

  Místní specialitou je grilované maso

 • Těšte se na chutnou polopenzi

  Těšte se na chutnou polopenzi

 • Vlastní kuchařské umění můžete předvést v grilovacím domku

  Vlastní kuchařské umění můžete předvést v grilovacím domku

 • Ve wellness si udělejte čas jen pro sebe

  Ve wellness si udělejte čas jen pro sebe

 • Apartmánový dům je skvělým výchozím bodem pro turistiku

  Apartmánový dům je skvělým výchozím bodem pro turistiku

 • Vydejte se k oblíbeným Pustevnám

  Vydejte se k oblíbeným Pustevnám

 • Beskydy nabízí trasy zvládnutelné i pro rodiny s dětmi

  Beskydy nabízí trasy zvládnutelné i pro rodiny s dětmi

 • Využijte volný vstup na koupaliště

  Využijte volný vstup na koupaliště

Celkové hodnocení:
počet prodaných
kuponů: 146

Kontaktní informace:

Apartmány Celnica
Podťaté 139
Velké Karlovice, 75606
Česká republika

Oblíbené Apartmány Celnica ve Velkých Karlovicích jsou skvělou volbou pro všechny milovníky relaxu a krásné přírody. Ubytováni budete v pohodlných apartmánech vybavených vlastním sociálním zařízením, kuchyňkou pro přípravu jídel, lednicí, televizí a WiFi připojením.

Chutná polopenze s bufetovými snídaněmi a servírovanými večeřemi na vás čeká ve stylově zařízené společenské místnosti Můj Hostinec. Zdejší vlajkovou lodí jsou grilované speciality všeho druhu, využít navíc můžete i speciální grilovací domeček u apartmánů.

Ukončené / Vyprodáno:

prodáno 171x
Velké Karlovice jsou baštou běžkařů Last Minute - 52%

Beskydy v Apartmánech Celnica s polopenzí, vínem a neomezeným wellness

Užijte si skvělou dovolenou v Apartmánech Celnica ve Velkých Karlovicích. Čeká vás vstup do saunového domečku, relaxace v sudu plném horké vody a spousta možností další zábavy. Apartmány jsou vhodné i pro rodiny s dětmi.

Načíst další 3 z 11 recenzí
Pavlína Štefková

Prostředí ubytování hezké, čisté, strava chutná, porce dostačující, wellness k dispozici po domluvě s milou paní tak jak jsme chtěli. Vše OK. Jen trochu arogantní pán při nástupu k pobytu.

Tomáš Vantuch

Strava dobrá, výlet Kohutka doporučuji.

Věra Mikušková

Velmi čisté ubytování. Příjemný personál. Gastronomický zážitek - borůvkové knedlíky. Poskytované služby v pořádku.

Zita Roubalíková

Ubytování spíše jako turistická ubytovna. Pan na recepci nepříliš ochotný, v nabídce je uvedeno neomezené wellness v týdnu - zapomeňte, pouze 1hod, aby se všichni vystřídali. Na koupel v sudu s horkou vodou zapomeňte. Co bychom chtěli za levný poukaz. Paní vedoucí příjemná, jídlo dobré. Známým bych tento pobyt nedoporučil.

Odpověd Hotelu...

Vážená paní ,s vaší recenzí kategoricky nesouhlasím.Co se týká ubytování dostali jste nejmenší pokoj,bohužel byli jste poslední rezervace a zůstal na vás tento pokoj s vlastní televizí a se sociálním zařízením ...tudíž nesouhlasím s turistickou ubytovnou,co se týká wellness řídí se našimi pravidly nelze upřednostnovat jedny ubytované před druhými určitě by se vám nepozdávalo kdyby se na vás nedostalo tudíž to řešíme tak když je plno tak má každý nárok na 1 hodinu přes týden kařdý den pobytu.Hodina provozu wellness tj. vířivka a sauna stojí nákladově 350 kč pro vaši informaci.Horký sud pokud by jste o něj měli eminentní tak si jej objednáte,není v základní nabídce slevokingu....to jste si na voucheru určitě přečetla,cena roztopení sudu a hodina využití je 1350 kč.....nevím o tom že by jste měla o tuto službu zájem.Nemám rád když se někdo před náma přetvařuje ,a pak napíše takovou recenzi.předpokládám že jste očekávala za peníze které jste u nás nechala mnohem víc,je mi to líto ostatní jsou spokojeni a jste rádi za ně.S pozdravem APC

Klara Kinzlová

Vše bylo naprosto v pořádku, vše podle popisu na voucheru. Víno bylo velmi kvalitní, dobré, červené suché. Obsluha v restauraci ochotná, příjemná, rychlá.

Irena Kusáková

Strava výborná, personál vstřícný, wellness - nedostatečný (sauna málo vytopena, studená voda ve sprše, akorát vířivka - OK, ale pobyt omezen - na 1h denně).

Odpověd Hotelu...

Dobrý den, k vašim připomínkám bych snad dodal jen toto: sauna ve wellnes není klasickou saunou,ale infrasaunou a pokud si necháte otevřené dveře tak není vytopená na potřebnou teplotu,nikdo si nestěžuje,studená vod ve sprše bude asi tím že si ji někdo nastavil na studenou pochopím to když se chce někdo ochladit ,stačilo jen pootočit hlavicí a tekla by teplá,z vlastní zkušenosti to vím a teplá tam teče.......,omezený pobyt ve wellnes na 1 hodinu je pochopitelný je potřeba aby se vystřídali všichni ,ve vašem případě jste měli každý den k dispozici ,myslím si že hodina je dostačující.....ss pozdravem APC

Edita Konečná

Prostředí hotelu bylo standardní, ale perfektně čisté. Vše, co bylo na kuponu uvedeno, jsme obdrželi, saunu a výřivku jsme mohli využívat nad rámec. Personál byl velmi milý, vstřícný. Strava klasická česká, výborná zelňačka.

Zdeněk Malík

Líbilo se, spokojenost s personálem, strava vynikající, rovněž wellness. Lyžování na Kyčerce a Razuli, případně výlet na Pustevny - ledové sochy!

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím