Apartmány Celnica


Apartmány Celnica leží ve Velkých Karlovicích
 • Apartmány Celnica leží ve Velkých Karlovicích

  Apartmány Celnica leží ve Velkých Karlovicích

 • Na výběr máte z různých apartmánů

  Na výběr máte z různých apartmánů

 • Na výběr máte z různých apartmánů

  Na výběr máte z různých apartmánů

 • Samozřejmostí je vlastní koupelna

  Samozřejmostí je vlastní koupelna

 • Pobyt je vhodný i pro rodiny s dětmi

  Pobyt je vhodný i pro rodiny s dětmi

 • Místní specialitou je grilované maso

  Místní specialitou je grilované maso

 • Těšte se na chutnou polopenzi

  Těšte se na chutnou polopenzi

 • Vlastní kuchařské umění můžete předvést v grilovacím domku

  Vlastní kuchařské umění můžete předvést v grilovacím domku

 • Ve wellness si udělejte čas jen pro sebe

  Ve wellness si udělejte čas jen pro sebe

 • Ve wellness si udělejte čas jen pro sebe

  Ve wellness si udělejte čas jen pro sebe

 • K dispozici je i venkovní bazén

  K dispozici je i venkovní bazén

 • Pro děti jsou tu houpačky

  Pro děti jsou tu houpačky

 • Apartmánový dům je skvělým výchozím bodem pro turistiku

  Apartmánový dům je skvělým výchozím bodem pro turistiku

 • Vydejte se k oblíbeným Pustevnám

  Vydejte se k oblíbeným Pustevnám

 • Beskydy stojí za návštěvu v každém ročním období

  Beskydy stojí za návštěvu v každém ročním období

 • Beskydy nabízí trasy zvládnutelné i pro rodiny s dětmi

  Beskydy nabízí trasy zvládnutelné i pro rodiny s dětmi

 • Využijte volný vstup na koupaliště

  Využijte volný vstup na koupaliště

Celkové hodnocení:
počet prodaných
kuponů: 172

Kontaktní informace:

Apartmány Celnica
Podťaté 139
Velké Karlovice, 75606
Česká republika

Dovolená v Beskydech s grilováním

Oblíbené Apartmány Celnica ve Velkých Karlovicích jsou skvělou volbou pro všechny milovníky relaxu a krásné přírody. Ubytováni budete v pohodlných apartmánech vybavených vlastním sociálním zařízením, lednicí, televizí a WiFi připojením. V některých apartmánech najdete také kuchyňku pro přípravu jídel.

Chutná polopenze s bufetovými snídaněmi a servírovanými večeřemi na vás čeká ve stylově zařízeném Hostinci u Valchářů. Zdejší vlajkovou lodí jsou grilované speciality všeho druhu, využít navíc můžete i speciální grilovací domeček.

Ve wellness koutku můžete relaxovat ve vířivce či infrasauně, ideální pro regeneraci unaveného svalstva.

Ukončené / Vyprodáno:

prodáno 171x
Velké Karlovice jsou baštou běžkařů

Beskydy v Apartmánech Celnica s polopenzí, vínem a neomezeným wellness

prodáno 69x
Apartmány Celnica leží ve Velkých Karlovicích

Beskydy v Apartmánech Celnica s polopenzí, bazénem a vstupem na koupaliště

Načíst dalších 8 z 25 recenzí
Blanka Pavlíčková

Prostředí krásné, strava výborná, wellness skvělý a personál též.

František Dudáš

Ubytovanie bolo super - mali sme veľký apartmán s kuchyňou. Strava nám chutnala a personál bol príjemný.

Marika Horáková

UBYTOVÁNÍ: Dost nás s partnerem zklamalo. Nejsme nijak náročný a neočekávali jsme žádný luxus, ale pořádek na pokoji jim moc nic neříkal. Třeba takový odpadkový koš zapatlaný od marmelády, nebo pokoj jen lehce zametený, aby se neřeklo. V koupelně také nic moc velký úklid před námi neproběhl. Nábytek se dost podobal jako někde na intru ve škole. Hlavně ale, že byla na pokoji TV… JÍDLO: Dobré a opravdu teplé po celou dobu pobytu. PERSONÁL: Ochotný, vstřícný jednání. Snažili se  WELLNESS: Žádné wellness nakonec nebylo. Ze začátku pobytu, jsme se o tom s majitelem penzionu chtěli bavit a bylo nám řečeno, že vířivka je mimo provoz a že se možná bude napouštět ke konci týdne. Tak se ale nestalo a ani se nám již o tom majitel penzionu nezmiňoval.

Odpověd Hotelu...

............co na toto říct...... Vážená paní Horáková jsme šokováni,co jsme Vám udělali nechutnali Vám snad naše báječné frgály co jste si odvážela domů.....připadalo nám že jste s manželem spokojeni,nikdy ani zmínka nějakého problému ,žádná připomínka vždy vysmátí....musím s vámi nesouhlasit pokoj jste měli v 100% pořádku co se týče úklidu,samozřejmě po vás už to bylo o něco horší dalo nám to vážně zabrat než se po vás uklidilo,ale zvládli jsme to....ono je fakt že pokoje po dobu pobytu neuklízíme ,to že jste si tam "nasvinili" je věc druhá,upřímně nemám rád přetvářky byli jste tu týden .Co se týká jídla děkujeme...věřte že mi dalo práci udržovat jídlo pro vás teplé když jste chodily vždy hluboce poslední jak na snídaně,tak na večeře...:) a kapitola sama o sobě wellness:víte přesně takový typ jako jste byli vy nám vířivku zničil rozbitou šampuskou při hrátkách a my teď pracně čistíme trysky od střepů ,aby jsme mohli welness používat pro naše hosty,nedovedu si představit ty recenze kdyby se někdo pořezal a věřte tomu že ano,proto je mimo provoz......na závěr dobrá rada,začněte šstřit do prasátka a navštivit resorty s 5* ,aby jste byli spokojeni .......pro nás je důležitý fakt že máme spokojené hosty kteří si nehrají na hogo fogo i když by někteří mohli a je důležité pro nás že se k nám opakovaně vrací a takové my rádi vítáme s pozdravem za APC Musil

Jaroslav Hanuš

Spokojeni strava, personál, doporučit napsat zdravotní stav zákazníka.

Ivana Vetyšková

Ráda bych poděkovala panu Musilovi za velmi dobrá jídla, paní Větrovské, která se starala o zázemí celého penzionu a také Šimonovi za trpělivou obsluhu. Tito lidé jsou velmi ochotní a starostliví. Penzion byl hezký a vše proběhlo jak bylo psáno na voucheru. Byli jsme se vším spokojeni. Byl to hezký týden v Beskydech. Děkujeme Kříž a Vetyšková Brno.

Odpověd Hotelu...

Děkujeme

Josef Němeček

Očekávali jsme apartmán a dostali jsme malí krcálek kde jsme se sotva mohli otočit. Co se týče naslibovaných služeb tak jsme neměli možnost ani vyzkoušet. Perzonál i strava byla v pohodě.

Odpověd Hotelu...

Vážený pane Němeček,rezervaci jste si udělal 6.8.,tj. 5 dní před plánovaným pobytem ,řekl jsem Vám na rovinu že máme poslední volný pokoj a je to tten nejmenší,co se týče nabídky měli jste vše k dispozici,to že jste ničeho nevyužily za to nemůžeme,když jsem vás ubytovával řekli jste že vám to nevadí že jste přijeli hlavně na kola a ne pobývat na pokoji.nemám rád když se lidé přetvařují a pak napíší takovou recenzi,snažíme se vyjít každému maximálně vstříc....jinak hezkou dovolenou na Oravě.....s pozdravem APC

Zdeňka Kunovská

Nádherný velký apartmán s kuchyňkou, čistý bazén, který jsme v horku velice po příjezdu ocenili, chutná polopenze, příjemný personál penzionu. Vyjeli jsme na Javorník a nasbírali si borůvky.

Ilona Findeisová

Byly jsme velmi spokojeni. Personál je velmi ochotný, jídlo dobré. Okolí apartmánu čisté a útulné. Pokoj mě velmi mile překvapil jak je zútulněný cítili jsme se tam jako doma.

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK