• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 100-200 Kč/noc (dle plemena)

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou není možná

Pension se nachází ve velmi dobré dostupnosti města Veselí nad Lužnicí (obec Borkovice), ale zároveň je ukryt před okolním ruchem. V okolí je možnost bohatého sportovního vyžití a návštěvy mnoha kulturních památek a měst. Všechny apartmány mají vlastní kuchyň zařízenou vším potřebným (4 pl. el. sporák s troubou, lednice, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice), můžete si tedy pohodlně uvařit.

Dále ubytování disponuje ložnicí, posezením s televizí a samozřejmě koupelnou se sociálním zařízením. Ubytování jistě ocení rodiče s dětmi, neboť je zde k dispozici rozlehlá zahrada, kde jsou připraveny houpačky, skluzavka a pískoviště. Dále můžete využít venkovní posezení pod pergolou s ohništěm v zahradě. Kola si můžete uschovat v uzamykatelné kolárně. K parkování je v objektu možno využít garážového stání.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (irena V.)

Ubytování na úrovni, dobře vybavená kuchyně apartmánu. Okolí moc hezké. Prostě Jižní Čechy. Výborné na chození i kola (na silnicích 3. třídy velmi malý provoz).

Vynikající (Radek T.)

Prostředí hotelu odpovídalo popisu a já jsem byl opravdu spokojený jak s ubytováním, tak i s okolím. Nedaleko bylo plno rybníků na koupání, tak i možnosti výletů po okolí.

Vynikající (Jitka P.)

Plně spokojeni, včetně zápůjčky vodních kol (nejsme zrovna sportovci, ale bylo to moc prima i pro nás). Koupaliště/rybník 300 m od ubytování bylo čisté, uprostřed stromů, jen pár lidí. Ubytování odpovídalo fotu, bylo čisto, v kuchyni vše, co potřebuje průměrná hospodyňka. Televize také fungovala, v koupelně tekla teplá voda stále. My jsme jezdili po výletech, ale pokud budete chtít být ubytování na delší dobu, tak doporučuji apartmány s východem na dvorek, ať máte možnost večer posedět venku hned u bydlení a terásky.