• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček zakázán

  • Hotel je bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Prvotřídní ubytování v Jizerských horách

Luxusní Amantis Vital Sport Hotel *** leží v horském prostředí a je obklopen panenskou přírodou Jizerských hor. Ubytování poskytuje v moderních pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV/SAT, telefonem, WiFi a dechberoucím výhledem do okolní přírody.


Na základě osobní návštěvy tohoto krásného hotelu doporučujeme pobyt všem, kteří hledají klid uprostřed lesů, touží po odpočinku v moderním wellness, chtějí si užít bohatou stravu a nechat se hýčkat.


Při vstupu do hotelu vás upoutá společenská místnost s krbem a recepce. Samozřejmostí je bar a klimatizovaná restaurace, kde si můžete dopřát prvotřídní delikatesy. Ochutnat zde můžete také tuzemská vína.

Relaxace ve wellness

Mít tělo i duši v rovnováze je důležité pro celkovou pohodu a toho jsou si vědomi i v hotelu, proto vám je k dispozici neomezené wellness s hydro-masážními vířivkami, finskou, aromatickou a parní saunou, ochlazovací kádí a odpočinkovou zónou s lehátky, časopisy a občerstvením.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Michaela L.)

Pobyt byl velice fajn. Pokoje hezky vybavené, akorát maličká chybička, dveře na kartu, zavírání způsobem třísknutí, takže v noci je to nepříjemné. Personál skvělý, sympatický a moc ochotný. Jídlo chutné, pochutnali jsme si na všem. Určitě se rádi vrátíme.

Skvělé (Lenka K.)

Obdrželi jsme vše co bylo uvedeno na kupónu. Na stravu a ubytování v hotelu si nemůžeme stěžovat. Personál byl příjemný a ochotný. Ve wellnessu byla v provozu pouze 1 vířivka a 2 sauny, ale vzhledem k obsazenosti hotelu to bylo dostačující. Výhledy z wellnessu veškeré žádné, výhled byl pouze na 2 metrovou sněhovou bariéru. Jedinou nevýhodou byla přístupová cesta k hotelu. 4 km lesem a průjezd mezi 1,5 metrovými bariérami ze sněhu pouze na 1 auto. V případě, že jsme se potkali s autem v protisměru znamenalo to minimálně 0,5 km couvání, protože se nebylo kam vyhnout.

Vynikající (Eva M.)

Výborně bylo o nás postaráno, jídlo bylo dobré.