Dovolená ve Středních Čechách

Poslechněte své srdce a vydejte se do srdce Čech

V naší republice je nespočet míst, která stojí za návštěvu, spoustu z nich naleznete ve Středních Čechách. Ať už máte zájem o dovolenou v krásné přírodě, nasycení kulturními zážitky nebo objevování historických zajímavostí, vše co potřebujete bude na dosah.

Ve Středních Čechách se nikdo nikdy nenudil

A pokud ano, tak my o tom nevíme. Perfektní spojení hradů jako Karlštejn nebo Křivoklát, zámků jako slavné Konopiště, údolí řek Berounky, Labe a Vltavy, skalnatých hřebenů Brd a přírody Českého ráje, to je jen zlomek všeho, co lze ve Středních Čechách navštívit. K tomu jako bonus stovky kilometrů turistických i cyklistických tras a dalších lákadel pro celou rodinu.

Proč cestovat s námi?

Osobně ověřeno

Chceme, abyste o svém pobytu měli maximum informací. Hotely a penziony pro vás pečlivě vybíráme a následně je osobně ověřujeme, abyste měli jistotu, že budete se svou dovolenou spokojení.

Věrnostní systém

Cestujte, užívejte si a za každý nákup u nás navíc získávejte věrnostní body, které vám zaručí slevu na váš příští pobyt. 1 věrnostní bod = 1 Kč sleva na další dovolenou.

Recenze

Chcete mít jistotu správného výběru? Přečtěte si postřehy a zkušenosti našich zákazníků, ať už přímo se Slevokingem či s konkrétním hotelem, do kterého byste se rádi vypravili na dovolenou.

Co si přečíst před odjezdem?

GASTROTURISTIKA 19. 10. 2016

Ochutnejte Česko

Kyselo, vošouchy nebo kočičáky. Pokud netušíte, co se skrývá pod těmito názvy je nejvyšší čas to zjistit. A jak jinak, než se vydat na cesty a na vlastní jazyk ochutnat všechny regionální speciality, které kraje Česka nabízejí.

TIPY TÝMU SLEVOKING 25. 7. 2017

Kolem Česka s kolem: Kde najdete parádní cyklostezky?

Cyklistika se stává stále oblíbenějším sportem. Nikomu se však nechce jezdit vedle kamionů nebo jen dokola po místním parku. Kde se tedy nachází zajímavé a příjemné cyklostezky? Podívejte se na některé z nich v oblíbených destinacích v Česku.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím