Dovolená v Luhačovicích

Zažijte nejoblíbenější moravské lázně

Dopřejte si perfektní relaxaci a pohodu v největších moravských lázních s tradicí, která sahá až do 17. století. Obklopeni budete krásnou přírodou Bílých Karpat, nadchne vás architektura Dušana Jurkoviče i lázeňská kolonáda a parky.

Luhačovice a jejich léčivé minerální prameny

Do Luhačovic se jezdí především za léčbou a odpočinkem. Zatímco některé prameny se používají výhradně ke koupelím a inhalacím, jiné můžete volně ochutnat v lázeňském parku a okolí. Nejznámější je přírodní léčivá minerální voda Vincentka, která se servírovala dokonce na císařském dvoře a ve vídeňských kavárnách.

Proč cestovat s námi?

Osobně ověřeno

Chceme, abyste o svém pobytu měli maximum informací. Hotely a penziony pro vás pečlivě vybíráme a následně je osobně ověřujeme, abyste měli jistotu, že budete se svou dovolenou spokojení.

Věrnostní systém

Cestujte, užívejte si a za každý nákup u nás navíc získávejte věrnostní body, které vám zaručí slevu na váš příští pobyt. 1 věrnostní bod = 1 Kč sleva na další dovolenou.

Recenze

Chcete mít jistotu správného výběru? Přečtěte si postřehy a zkušenosti našich zákazníků, ať už přímo se Slevokingem či s konkrétním hotelem, do kterého byste se rádi vypravili na dovolenou.

Co si přečíst před odjezdem?

TIPY TÝMU SLEVOKING 10. 2. 2017

Máte wellness etiketu v malíku?

Přemýšlíte, že utečete chladnému počasí někam do lázní nebo sníte o zaslouženém odpočinku ve wellness? Teď je ta ideální doba! Abyste však nemuseli ani na chvilku tápat, co a jak vlastně dělat, stačí si projít naše jednoduché desatero.

GASTROTURISTIKA 19. 10. 2016

Ochutnejte Česko

Kyselo, vošouchy nebo kočičáky. Pokud netušíte, co se skrývá pod těmito názvy je nejvyšší čas to zjistit. A jak jinak, než se vydat na cesty a na vlastní jazyk ochutnat všechny regionální speciality, které kraje Česka nabízejí.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím