Dovolená v Liptově

Poznejte Nízké Tatry zblízka

Oblíbený turistický region Liptov patří mezi nejvyhledávanější místa v Nízkých Tatrách, ať už vás láká turistika, lyžování nebo koupání v aquaparcích s výhledem na hory. Známá je také Demänovská dolina, která je středem zdejšího turistického a sportovního ruchu.

Horská turistika, krásná příroda i aquaparky

Liptov je rájem pro návštěvníky po celý rok. Na malém území zde kontrastují vysoké štíty, rozlehlé louky i jezero Liptovská Mara. Vydat se můžete na lyže i do podzemních jeskyní a na výběr máte spoustu cyklotras. V okolí pak najdete největší aquapark na Slovensku - Tatralandia i vyhlášený termální aquapark Thermal Park Bešeňová. Nejpopulárnějším vrcholem je díky výhledu Chopok.

Výhodné pobyty v Liptově

Proč cestovat s námi?

Osobně ověřeno

Chceme, abyste o svém pobytu měli maximum informací. Hotely a penziony pro vás pečlivě vybíráme a následně je osobně ověřujeme, abyste měli jistotu, že budete se svou dovolenou spokojení.

Víme, co nabízíme

Jsme specialisté na cestování, a co víc, cestováním žijeme. Velmi dobře tak známe naše partnery i lokality, které máme v nabídce a vybíráme pro vás jen ty nejkvalitnější pobyty.

Recenze

Chcete mít jistotu správného výběru? Přečtěte si postřehy a zkušenosti našich zákazníků, ať už přímo se Slevokingem či s konkrétním hotelem, do kterého byste se rádi vypravili na dovolenou.

Co si přečíst před odjezdem?

GASTROTURISTIKA 23. 2. 2017

Ochutnejte s námi Slovensko a nemyslíme jen halušky

Ruku na srdce, kolik dalších slovenských specialit umíte vyjmenovat? Znáte třeba hriatô nebo strapačky? A víte, proč máte po tradičním slovenském jídle pocit, že se další dva dny ani nepohnete? Jestli tápete, začtěte se do našeho gastroprůvodce.

TIPY TÝMU SLEVOKING 4. 3. 2017

Slovenské lázně: na své si přijdou dobrodruzi i romantici

Sousední Slovensko známe zejména jako zemi brynzových halušek, krásných hor a snové přírody. Málokdo přitom ví, že díky bohatství podzemních pramenů se zde nachází až 31 lázní. Piešťany, Trenčianske Teplice nebo Podhájska, které jsou ty pravé pro vás?

TRAVEL HACKING 23. 8. 2017

Slavíme jinak: svátky na Slovensku, v Polsku a Maďarsku

Když cestujeme do cizí země, snažíme se mít vše podchycené – doklady, ubytování, cestu a třeba i pár základních frází. Napadlo vás ale někdy kouknout do kalendáře cizího státu? Pozor! Jiný kraj – nejen jiný mrav, ale i odlišné svátky.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím