Dovolená v Jižních Čechách

Region rybníků, památek i krásné přírody

Jižní Čechy jsou malebný kraj, kterému vládne nespoutaná Šumava, řeka Vltava a mnoho významných historických i kulturních památek. Pojďme společně objevit tyto krásy díky našim pobytům.

Český Krumlov, Lipno a mnoho dalšího

Pokud hledáte kraj, kde si můžete užít dovolenou přesně podle sebe, Jižní Čechy jsou tou správnou volbou. Zatímco milovníci historie ocení hrady a zámky v čele s Hlubokou nad Vltavou a Českým Krumlovem, milovníci hor a turistiky pak zvolí ubytování na Šumavě nebo přímo u Lipenské přehrady, kde už mají o zábavu postaráno.

Výhodné pobyty v Jižních Čechách

Proč cestovat s námi?

Osobně ověřeno

Chceme, abyste o svém pobytu měli maximum informací. Hotely a penziony pro vás pečlivě vybíráme a následně je osobně ověřujeme, abyste měli jistotu, že budete se svou dovolenou spokojení.

Věrnostní systém

Cestujte, užívejte si a za každý nákup u nás navíc získávejte věrnostní body, které vám zaručí slevu na váš příští pobyt. 1 věrnostní bod = 1 Kč sleva na další dovolenou.

Recenze

Chcete mít jistotu správného výběru? Přečtěte si postřehy a zkušenosti našich zákazníků, ať už přímo se Slevokingem či s konkrétním hotelem, do kterého byste se rádi vypravili na dovolenou.

Co si přečíst před odjezdem?

TIPY TÝMU SLEVOKING 25. 7. 2017

Kolem Česka s kolem: Kde najdete parádní cyklostezky?

Cyklistika se stává stále oblíbenějším sportem. Nikomu se však nechce jezdit vedle kamionů nebo jen dokola po místním parku. Kde se tedy nachází zajímavé a příjemné cyklostezky? Podívejte se na některé z nich v oblíbených destinacích v Česku.

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK