Dovolená v Hegykö

Odpočinek v maďarských lázních

Vychutnejte si dovolenou v lázních Hegykő, které patří do Seznamu světového dědictví UNESCO. Navštívit můžete také nedaleké rakouské Neziderské jezero, zámek Fertőd a další zajímavosti v okolí.

Vyhlášené termální lázně Hegykő vás nadchnou

Lázně Hegykő sice nejsou mezi zahraničními turisty tolik známé, pokud tedy hledáte maďarské termály, ve kterých bude minimum lidí a nebudete se muset mačkat s ostatními hosty v bazénech, určitě vyrazte právě sem. Lokalita na severu Maďarska je nejen plná lázní, ale i nádherné přírody. Ideálním místem k procházkám a výletům je Národní park Fertö-Hanság nebo Neziderské jezero. Vše navíc dobře dostupné - za hodinku z Vídně i z Bratislavy.

Proč cestovat s námi?

Bez jazykové bariéry

Neovládáte cizí jazyk? Stačí se svěřit do péče naší zákaznické podpory a do ciziny se můžete vydat bez obav. Vyřešíme za vás třeba rezervaci nebo jakékoliv další požadavky přímo při pobytu.

Cestovní pojištění

Chystáte se do zahraničí? Pak si nenechte ujít výhodné cestovní pojištění, které jsme pro vás se společností AXA nachystali a to se slevou 50 %. Bude o vás postaráno v případě úrazu i ztráty zavazadel.

Recenze

Chcete mít jistotu správného výběru? Přečtěte si postřehy a zkušenosti našich zákazníků, ať už přímo se Slevokingem či s konkrétním hotelem, do kterého byste se rádi vypravili na dovolenou.

Co si přečíst před odjezdem?

GASTROTURISTIKA 12. 5. 2017

Gastronomický bedeker: Co ochutnat v Maďarsku?

Cesta do Maďarska je zárukou setkání s kvalitními pokrmy připravovanými s maximální péčí a jemností. Maďarská kuchyně je známá a oblíbená, a to nejen díky paprice. Jaké dobroty lze nalézt u Maďarů na stole vám prozradí náš gastroprůvodce. Jo étvágyat!

TIPY TÝMU SLEVOKING, TO NEJLEPŠÍ 7. 4. 2017

Nejlepší maďarské lázně, aneb Kam za dokonalým relaxem?

Na otázku "Co je pro Maďarsko typické?" se odpovědi různí. Pro nás jsou to ale především celosvětově vyhlášené lázně. Jaké jsou ty největší? Jaké jsou ty nejznámější? Co se kde léčí a kam se vyplatí jet s dětmi? Na to všechno vám rádi odpovíme.

TIPY TÝMU SLEVOKING 10. 2. 2017

Máte wellness etiketu v malíku?

Přemýšlíte, že utečete chladnému počasí někam do lázní nebo sníte o zaslouženém odpočinku ve wellness? Teď je ta ideální doba! Abyste však nemuseli ani na chvilku tápat, co a jak vlastně dělat, stačí si projít naše jednoduché desatero.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím