Dovolená v Evropě

Aktivní i relaxační dovolená ve střední Evropě

Chystáte s na dovolenou v zahraničí a nechce se vám létat? A co takhle dovolená v Evropě autem? S námi si můžete užít pobyt v Maďarsku, na Slovensku, v Rakousku, Polsku a dalších státech. Ať už vás lákají Alpy, Tatry nebo maďarské lázně, určitě si vyberete.

Objevujte okolní státy a získejte pobyt pro dva výhodně

Evropa je krásný kontinent a stojí za to jej objevovat. Vyberte si z naší široké nabídky pobytů po Evropě a poznejte krásy slavných měst, lázní i přírodních atrakcí. Navštivte Budapešť, Vídeň nebo polský Krakov, dopřejte si luxusní wellness pobyt nebo naopak vyražte zdolávat největší evropské hory. Vaše vysněná dovolená na vás již čeká.

Výhodné pobyty v Evropě

Proč cestovat s námi?

Bez jazykové bariéry

Neovládáte cizí jazyk? Stačí se svěřit do péče naší zákaznické podpory a do ciziny se můžete vydat bez obav. Vyřešíme za vás třeba rezervaci nebo jakékoliv další požadavky přímo při pobytu.

Cestovní pojištění

Chystáte se do zahraničí? Pak si nenechte ujít výhodné cestovní pojištění, které jsme pro vás se společností AXA nachystali a to se slevou 50 %. Bude o vás postaráno v případě úrazu i ztráty zavazadel.

Výhodná cena

Je skvělé platit méně a užívat si více. Cestujte levněji i vy. Nabízíme pobyty až se 70% slevou. Navíc vám garantujeme, že stejný pobyt za výhodnější cenu nikde jinde neseženete.

Co si přečíst před odjezdem?

TRAVEL HACKING 23. 8. 2017

Slavíme jinak: svátky na Slovensku, v Polsku a Maďarsku

Když cestujeme do cizí země, snažíme se mít vše podchycené – doklady, ubytování, cestu a třeba i pár základních frází. Napadlo vás ale někdy kouknout do kalendáře cizího státu? Pozor! Jiný kraj – nejen jiný mrav, ale i odlišné svátky.

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK