Dovolená v Dunajské Stredě

Dokonalá relaxace v termální vodě

Nenechte si ujít výhodný relaxační pobyt na Slovensku plný pohody. Ať už vás láká vyhlášený Thermalpark Dunajská Streda, muzea nebo historické památky, jste na správném místě.

Termály pro malé i velké

Thermalpark v Dunajské Strede je jedno z nejoblíbenějších a nejnavštěvovanějších středisek na jižním Slovensku. Čeká vás zde dokonalý odpočinek i zábava. K dispozici budete mít celkem 10 vnitřních i vnějších bazénů s léčivou a termální vodou o teplotě 26 - 39 °C, která příznivě působí především při potížích pohybového ústrojí. Pro děti je tady dětský bazén se skluzavkou a také věž se sedmi tobogány.

Proč cestovat s námi?

Zákaznická podpora

Potřebujete s něčím pomoci? Naše zákaznická podpora vám ráda s čímkoli poradí. Nevíte si rady s rezervací? Zařídíme ji za vás. Jsme vám k dispozici každý všední den od 8 do 20 hodin.

Cestovní pojištění

Chystáte se do zahraničí? Pak si nenechte ujít výhodné cestovní pojištění, které jsme pro vás se společností AXA nachystali a to se slevou 50 %. Bude o vás postaráno v případě úrazu i ztráty zavazadel.

Víme, co nabízíme

Jsme specialisté na cestování, a co víc, cestováním žijeme. Velmi dobře tak známe naše partnery i lokality, které máme v nabídce a vybíráme pro vás jen ty nejkvalitnější pobyty.

Co si přečíst před odjezdem?

TIPY TÝMU SLEVOKING 4. 3. 2017

Slovenské lázně: na své si přijdou dobrodruzi i romantici

Sousední Slovensko známe zejména jako zemi brynzových halušek, krásných hor a snové přírody. Málokdo přitom ví, že díky bohatství podzemních pramenů se zde nachází až 31 lázní. Piešťany, Trenčianske Teplice nebo Podhájska, které jsou ty pravé pro vás?

GASTROTURISTIKA 23. 2. 2017

Ochutnejte s námi Slovensko a nemyslíme jen halušky

Ruku na srdce, kolik dalších slovenských specialit umíte vyjmenovat? Znáte třeba hriatô nebo strapačky? A víte, proč máte po tradičním slovenském jídle pocit, že se další dva dny ani nepohnete? Jestli tápete, začtěte se do našeho gastroprůvodce.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím