Dovolená v Českém Švýcarsku

Navštivte jeden z nejkrásnějších národních parků

Národní park České Švýcarsko se rozkládá kolem Děčína a nabízí celoroční možnosti vyžití pro rodiny i páry. Zdejší nádherná krajina, která je unikátní svojí florou i faunou, nadchne především milovníky turistiky a cyklistiky.

Poznejte největší skalní bránu v Evropě

Dominantou a symbolem této lokality je Pravčická brána - největší skalní brána v Evropě. Obdivovat ji můžete z okolních vyhlídek nebo z výletního zámečku Sokolí hnízdo, který se nachází přímo u 16 metrů vysokého oblouku brány. Za návštěvu dále stojí Labské pískovce a okolí. Děčín i Hřensko nabízejí také nespočet možností kulturního vyžití, jako zámek Děčín nebo ZOO, za zkoušku stojí také plavba lodí do Hřenska.

Proč cestovat s námi?

Osobně ověřeno

Chceme, abyste o svém pobytu měli maximum informací. Hotely a penziony pro vás pečlivě vybíráme a následně je osobně ověřujeme, abyste měli jistotu, že budete se svou dovolenou spokojení.

Věrnostní systém

Cestujte, užívejte si a za každý nákup u nás navíc získávejte věrnostní body, které vám zaručí slevu na váš příští pobyt. 1 věrnostní bod = 1 Kč sleva na další dovolenou.

Recenze

Chcete mít jistotu správného výběru? Přečtěte si postřehy a zkušenosti našich zákazníků, ať už přímo se Slevokingem či s konkrétním hotelem, do kterého byste se rádi vypravili na dovolenou.

Co si přečíst před odjezdem?

TIPY TÝMU SLEVOKING 25. 7. 2017

Kolem Česka s kolem: Kde najdete parádní cyklostezky?

Cyklistika se stává stále oblíbenějším sportem. Nikomu se však nechce jezdit vedle kamionů nebo jen dokola po místním parku. Kde se tedy nachází zajímavé a příjemné cyklostezky? Podívejte se na některé z nich v oblíbených destinacích v Česku.

GASTROTURISTIKA 19. 10. 2016

Ochutnejte Česko

Kyselo, vošouchy nebo kočičáky. Pokud netušíte, co se skrývá pod těmito názvy je nejvyšší čas to zjistit. A jak jinak, než se vydat na cesty a na vlastní jazyk ochutnat všechny regionální speciality, které kraje Česka nabízejí.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím