Dovolená v Českém ráji

Krásné výhledy, skalní města se stržemi i spousta hradů a zámků

Poznejte krásy Českého ráje s příjemným ubytováním. Obdivovat můžete například skalní město Prachovské skály, hrad Trosky nebo vyhlášenou Zlatou stezku, která vás dovede k mnoha turistickým skvostům tohoto regionu.

Aktivní dovolená pro rodiny i páry

Jedním z nejzajímavějších útvarů v Českém ráji jsou bezpochyby Prachovské skály, které tvoří malé pískovcové skalní město. Pro odvážné jsou pak lákadlem náhorní plošiny na jednotlivých skalách, z nichž si můžete vychutnat dechberoucí výhledy na celý Český ráj. Cyklisté navíc jistě ocení, že je Český ráj prošpikovaný cyklostezkami, které vedou překrásným a unikátním terénem.

Výhodné pobyty v Česku

Proč cestovat s námi?

Osobně ověřeno

Chceme, abyste o svém pobytu měli maximum informací. Hotely a penziony pro vás pečlivě vybíráme a následně je osobně ověřujeme, abyste měli jistotu, že budete se svou dovolenou spokojení.

Věrnostní systém

Cestujte, užívejte si a za každý nákup u nás navíc získávejte věrnostní body, které vám zaručí slevu na váš příští pobyt. 1 věrnostní bod = 1 Kč sleva na další dovolenou.

Recenze

Chcete mít jistotu správného výběru? Přečtěte si postřehy a zkušenosti našich zákazníků, ať už přímo se Slevokingem či s konkrétním hotelem, do kterého byste se rádi vypravili na dovolenou.

Co si přečíst před odjezdem?

TIPY TÝMU SLEVOKING 25. 7. 2017

Kolem Česka s kolem: Kde najdete parádní cyklostezky?

Cyklistika se stává stále oblíbenějším sportem. Nikomu se však nechce jezdit vedle kamionů nebo jen dokola po místním parku. Kde se tedy nachází zajímavé a příjemné cyklostezky? Podívejte se na některé z nich v oblíbených destinacích v Česku.

GASTROTURISTIKA 19. 10. 2016

Ochutnejte Česko

Kyselo, vošouchy nebo kočičáky. Pokud netušíte, co se skrývá pod těmito názvy je nejvyšší čas to zjistit. A jak jinak, než se vydat na cesty a na vlastní jazyk ochutnat všechny regionální speciality, které kraje Česka nabízejí.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím