Dovolená u Balatonu

Maďarské moře s nekonečnými možnostmi zábavy

Zkoušeli jste někdy přeplavat jezero Balaton? Nezkoušejte to. Vodní plocha o rozloze 592 km² dává tušit, že tento úkol by mohl být mírně nad vaše možnosti. Raději tedy zůstaňtě u břehu, který je přímo prošpikován atrakcemi. Voda v Balatonu je příjemně teplá od jara až do podzimu.

Co si nenechat ujít u Balatonu

Pobřežní městečka Balatonfüred nebo Siofók s oblíbenými lázněmi Galérius, vinařská oblast Badascony, hrad Bory, poloostrov Tihany, spousta různých vyhlídek, ze kterých se otevírá nezapomenutelný výhled na vodní hladinu, to vše je k nalezení kolem Balatonu. Přímo u jezera můžete navíc vyzkoušet různé vodní sporty a další adrenalinové disciplíny, při dovolené se tedy nudit nebudete.

Proč cestovat s námi?

Bez jazykové bariéry

Neovládáte cizí jazyk? Stačí se svěřit do péče naší zákaznické podpory a do ciziny se můžete vydat bez obav. Vyřešíme za vás třeba rezervaci nebo jakékoliv další požadavky přímo při pobytu.

Cestovní pojištění

Chystáte se do zahraničí? Pak si nenechte ujít výhodné cestovní pojištění, které jsme pro vás se společností AXA nachystali a to se slevou 50 %. Bude o vás postaráno v případě úrazu i ztráty zavazadel.

Recenze

Chcete mít jistotu správného výběru? Přečtěte si postřehy a zkušenosti našich zákazníků, ať už přímo se Slevokingem či s konkrétním hotelem, do kterého byste se rádi vypravili na dovolenou.

Co si přečíst před odjezdem?

GASTROTURISTIKA 12. 5. 2017

Gastronomický bedeker: Co ochutnat v Maďarsku?

Cesta do Maďarska je zárukou setkání s kvalitními pokrmy připravovanými s maximální péčí a jemností. Maďarská kuchyně je známá a oblíbená, a to nejen díky paprice. Jaké dobroty lze nalézt u Maďarů na stole vám prozradí náš gastroprůvodce. Jo étvágyat!

TIPY TÝMU SLEVOKING 10. 2. 2017

Máte wellness etiketu v malíku?

Přemýšlíte, že utečete chladnému počasí někam do lázní nebo sníte o zaslouženém odpočinku ve wellness? Teď je ta ideální doba! Abyste však nemuseli ani na chvilku tápat, co a jak vlastně dělat, stačí si projít naše jednoduché desatero.

TIPY TÝMU SLEVOKING, TO NEJLEPŠÍ 7. 4. 2017

Nejlepší maďarské lázně, aneb Kam za dokonalým relaxem?

Na otázku "Co je pro Maďarsko typické?" se odpovědi různí. Pro nás jsou to ale především celosvětově vyhlášené lázně. Jaké jsou ty největší? Jaké jsou ty nejznámější? Co se kde léčí a kam se vyplatí jet s dětmi? Na to všechno vám rádi odpovíme.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím