Dovolená na Vysočině

Pobyt uprostřed krásné přírody Vysočiny vás dostane

Vysočina je region, který v sobě skrývá mnohé - památky UNESCO i nádhernou přírodu a božský klid. Vydejte se sem relaxovat, objevovat známá místa nebo prožít aktivní dovolenou přesně podle vašich představ.

Zámek Telč, Třebíč i Zelená Hora

Navštivte historické jádro města Telč s pohádkovým zámkem, židovské město v Třebíči a poutní kostel sv. Jana Nepomuckého ve Žďáru nad Sázavou. Nemusíte dlouho hádat, co mají tato místa společného – všechna tři jsou zapsaná na Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Krásné kopce Vysočiny však skrývají mnohem více.

Proč cestovat s námi?

Osobně ověřeno

Chceme, abyste o svém pobytu měli maximum informací. Hotely a penziony pro vás pečlivě vybíráme a následně je osobně ověřujeme, abyste měli jistotu, že budete se svou dovolenou spokojení.

Věrnostní systém

Cestujte, užívejte si a za každý nákup u nás navíc získávejte věrnostní body, které vám zaručí slevu na váš příští pobyt. 1 věrnostní bod = 1 Kč sleva na další dovolenou.

Recenze

Chcete mít jistotu správného výběru? Přečtěte si postřehy a zkušenosti našich zákazníků, ať už přímo se Slevokingem či s konkrétním hotelem, do kterého byste se rádi vypravili na dovolenou.

Co si přečíst před odjezdem?

GASTROTURISTIKA 19. 10. 2016

Ochutnejte Česko

Kyselo, vošouchy nebo kočičáky. Pokud netušíte, co se skrývá pod těmito názvy je nejvyšší čas to zjistit. A jak jinak, než se vydat na cesty a na vlastní jazyk ochutnat všechny regionální speciality, které kraje Česka nabízejí.

TIPY TÝMU SLEVOKING 25. 7. 2017

Kolem Česka s kolem: Kde najdete parádní cyklostezky?

Cyklistika se stává stále oblíbenějším sportem. Nikomu se však nechce jezdit vedle kamionů nebo jen dokola po místním parku. Kde se tedy nachází zajímavé a příjemné cyklostezky? Podívejte se na některé z nich v oblíbených destinacích v Česku.

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK