Dovolená na Šumavě

Tam, kde prales šumí

Šumava je nejen díky Boubínskému pralesu jedním z nejoblíbenějších míst českých turistů všech věkových kategorií. Zabavit se tu zvládnete na dlouhé dny v jakémkoli ročním období, nemusíte tedy s výběrem ideální lokality pro odpočinkový či aktivní pobyt váhat.

Ideální místo pro milovníky hradů i přírody

Hrad Kašperk, vodopád Bílá strž, muzeum Šumavy, Boubínský prales, lanová centra, bike-parky, nekonečné kilometry turistických i cyklistických tras, to vše a ještě více naleznete v oblíbeném českém národním parku. Navíc leží u hranic s Německem, pokud se tedy chcete podívat i do zahraničí, jedná se o ideální výchozí bod.

Proč cestovat s námi?

Osobně ověřeno

Chceme, abyste o svém pobytu měli maximum informací. Hotely a penziony pro vás pečlivě vybíráme a následně je osobně ověřujeme, abyste měli jistotu, že budete se svou dovolenou spokojení.

Věrnostní systém

Cestujte, užívejte si a za každý nákup u nás navíc získávejte věrnostní body, které vám zaručí slevu na váš příští pobyt. 1 věrnostní bod = 1 Kč sleva na další dovolenou.

Recenze

Chcete mít jistotu správného výběru? Přečtěte si postřehy a zkušenosti našich zákazníků, ať už přímo se Slevokingem či s konkrétním hotelem, do kterého byste se rádi vypravili na dovolenou.

Co si přečíst před odjezdem?

TIPY TÝMU SLEVOKING 25. 7. 2017

Kolem Česka s kolem: Kde najdete parádní cyklostezky?

Cyklistika se stává stále oblíbenějším sportem. Nikomu se však nechce jezdit vedle kamionů nebo jen dokola po místním parku. Kde se tedy nachází zajímavé a příjemné cyklostezky? Podívejte se na některé z nich v oblíbených destinacích v Česku.

TRAVEL HACKING, GASTROTURISTIKA 25. 9. 2017

Skloňujeme víno aneb jaká pravda se nachází na dně sklenky?

Říká se, že Česko je národ pivařů, avšak je to pravda jen napůl. Druhá půlka jsou totiž vinaři. Kvalitu moravských i českých vín oceňují nejen Češi, ale i cizinci. Chtěli bychom vám proto představit tento lahodný mok z úhlů, z kterých ho možná neznáte.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím