Dovolená na Slovácku

Oblast živých lidových zvyků, cimbálové muziky, slivovice a vína

Slovácko je bohaté na památky a přírodní krásy. Svou stopu tu zanechali dávní lovci mamutů, Římané, vládci Velké Moravy i stavitelé zámků a lidoví umělci.

Poznejte krásy moravského Slovácka

Slovácko je přímo stvořené k túrám a cyklovýletům. Nechte se vést značenými trasami i naučnými stezkami a poznejte krásy okolí. Kromě Luhačovic můžete navštívit také sirnaté lázně Ostrožská Nová Ves založené roku 1903, nebo štěrková jezera přezdívaná "slovácké moře", která vznikla těžbou štěrkopísku a jsou krásným cílem výletu.

Proč cestovat s námi?

Osobně ověřeno

Chceme, abyste o svém pobytu měli maximum informací. Hotely a penziony pro vás pečlivě vybíráme a následně je osobně ověřujeme, abyste měli jistotu, že budete se svou dovolenou spokojení.

Věrnostní systém

Cestujte, užívejte si a za každý nákup u nás navíc získávejte věrnostní body, které vám zaručí slevu na váš příští pobyt. 1 věrnostní bod = 1 Kč sleva na další dovolenou.

Recenze

Chcete mít jistotu správného výběru? Přečtěte si postřehy a zkušenosti našich zákazníků, ať už přímo se Slevokingem či s konkrétním hotelem, do kterého byste se rádi vypravili na dovolenou.

Co si přečíst před odjezdem?

TIPY TÝMU SLEVOKING 25. 7. 2017

Kolem Česka s kolem: Kde najdete parádní cyklostezky?

Cyklistika se stává stále oblíbenějším sportem. Nikomu se však nechce jezdit vedle kamionů nebo jen dokola po místním parku. Kde se tedy nachází zajímavé a příjemné cyklostezky? Podívejte se na některé z nich v oblíbených destinacích v Česku.

TRAVEL HACKING, GASTROTURISTIKA 25. 9. 2017

Skloňujeme víno aneb jaká pravda se nachází na dně sklenky?

Říká se, že Česko je národ pivařů, avšak je to pravda jen napůl. Druhá půlka jsou totiž vinaři. Kvalitu moravských i českých vín oceňují nejen Češi, ale i cizinci. Chtěli bychom vám proto představit tento lahodný mok z úhlů, z kterých ho možná neznáte.

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK