Dovolená na jižním Slovensku

Přijeďte si odpočinout

Co se vám vybaví, když se řekne jižní Slovensko? Nám především relaxace a skvělé termály. Tento region je navíc nejteplejší oblastí našeho východního souseda a je tak ideálním místem pro rodinnou dovolenou plnou zážitků.

Termály Podhájská, Velký Meder, Dunajská Streda nebo Komárno

Příjemné ubytování s polopenzí je základ. Ale tu pravou dovolenou zažijete až při návštěvě jednoho z několika termálních koupališť a lázní, které tento region nabízí. Dospělí jistě ocení blahodárné účinky léčivé vody a wellness, zatímco děti se vyřádí na tobogánech a dalších atrakcích. Navštivte jižní Slovensko a nechte se hýčkat.

Výhodné pobyty na jižním Slovensku

Proč cestovat s námi?

Osobně ověřeno

Chceme, abyste o svém pobytu měli maximum informací. Hotely a penziony pro vás pečlivě vybíráme a následně je osobně ověřujeme, abyste měli jistotu, že budete se svou dovolenou spokojení.

Víme, co nabízíme

Jsme specialisté na cestování, a co víc, cestováním žijeme. Velmi dobře tak známe naše partnery i lokality, které máme v nabídce a vybíráme pro vás jen ty nejkvalitnější pobyty.

Recenze

Chcete mít jistotu správného výběru? Přečtěte si postřehy a zkušenosti našich zákazníků, ať už přímo se Slevokingem či s konkrétním hotelem, do kterého byste se rádi vypravili na dovolenou.

Co si přečíst před odjezdem?

GASTROTURISTIKA 23. 2. 2017

Ochutnejte s námi Slovensko a nemyslíme jen halušky

Ruku na srdce, kolik dalších slovenských specialit umíte vyjmenovat? Znáte třeba hriatô nebo strapačky? A víte, proč máte po tradičním slovenském jídle pocit, že se další dva dny ani nepohnete? Jestli tápete, začtěte se do našeho gastroprůvodce.

TRAVEL HACKING 23. 8. 2017

Slavíme jinak: svátky na Slovensku, v Polsku a Maďarsku

Když cestujeme do cizí země, snažíme se mít vše podchycené – doklady, ubytování, cestu a třeba i pár základních frází. Napadlo vás ale někdy kouknout do kalendáře cizího státu? Pozor! Jiný kraj – nejen jiný mrav, ale i odlišné svátky.

TIPY TÝMU SLEVOKING 4. 3. 2017

Slovenské lázně: na své si přijdou dobrodruzi i romantici

Sousední Slovensko známe zejména jako zemi brynzových halušek, krásných hor a snové přírody. Málokdo přitom ví, že díky bohatství podzemních pramenů se zde nachází až 31 lázní. Piešťany, Trenčianske Teplice nebo Podhájska, které jsou ty pravé pro vás?

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím