Dovolená na jižní Moravě

To jsou vinice, památky i wellness

Zažijte nezapomenutelnou dovolenou na jižní Moravě. Vyberte si z široké nabídky pobytů a užijte si romantický pobyt plný dobré nálady, vína a dalších výhod, které jsme pro vás připravili.

Ubytování na jižní Moravě si opravdu užijete

Vinohrady všude, kam se podíváte, krásná příroda jako stvořená pro cyklistiku a spousta zajímavých výletních cílů, jižní Morava je zkrátka lákadlem pro všechny. Užijte si výhodný pobyt v Brně a mějte na dosah Moravský kras nebo obdivujte Lednicko-valtický areál přímo z kočáru taženého koňmi. Milovníci vína zase ocení vinařský pobyt, a ti, kteří hledají hlavně relaxaci mohou zavítat kousek za hranice do rakouských lázní Laa an der Thaya.

Výhodné pobyty na jižní Moravě

Proč cestovat s námi?

Osobně ověřeno

Chceme, abyste o svém pobytu měli maximum informací. Hotely a penziony pro vás pečlivě vybíráme a následně je osobně ověřujeme, abyste měli jistotu, že budete se svou dovolenou spokojení.

Věrnostní systém

Cestujte, užívejte si a za každý nákup u nás navíc získávejte věrnostní body, které vám zaručí slevu na váš příští pobyt. 1 věrnostní bod = 1 Kč sleva na další dovolenou.

Recenze

Chcete mít jistotu správného výběru? Přečtěte si postřehy a zkušenosti našich zákazníků, ať už přímo se Slevokingem či s konkrétním hotelem, do kterého byste se rádi vypravili na dovolenou.

Co si přečíst před odjezdem?

TRAVEL HACKING, GASTROTURISTIKA 25. 9. 2017

Skloňujeme víno aneb jaká pravda se nachází na dně sklenky?

Říká se, že Česko je národ pivařů, avšak je to pravda jen napůl. Druhá půlka jsou totiž vinaři. Kvalitu moravských i českých vín oceňují nejen Češi, ale i cizinci. Chtěli bychom vám proto představit tento lahodný mok z úhlů, z kterých ho možná neznáte.

TIPY TÝMU SLEVOKING 25. 7. 2017

Kolem Česka s kolem: Kde najdete parádní cyklostezky?

Cyklistika se stává stále oblíbenějším sportem. Nikomu se však nechce jezdit vedle kamionů nebo jen dokola po místním parku. Kde se tedy nachází zajímavé a příjemné cyklostezky? Podívejte se na některé z nich v oblíbených destinacích v Česku.

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK