Dovolená Komárno

Zažijte jižní Slovensko pro dva i pro rodiny s dětmi

Komárno je romantické historické městečko, které leží v atraktivní oblasti u slovenských hranic s Maďarskem. V blízkosti najdete jak místa na výlety, tak i oblíbená termální koupaliště Komárno, Komárom a termální wellness Patince.

Historické město plné termálů a památek

Komárno je nejjižnějším, ale i nejníže položeným místem na Slovensku a díky své poloze a klimatu je ideálním místem na dovolenou. Chloubou jsou zdejší termální lázně, ale nezapomeňte také na známé Nádvoří Evropy nebo starou nedobytnou Komárenskou pevnost. Město od svého maďarského protějšku Komárom dělí pouze most přes řeku Dunaj. Využijte tak možnost a udělejte si také výlet do Maďarska.

Proč cestovat s námi?

Osobně ověřeno

Chceme, abyste o svém pobytu měli maximum informací. Hotely a penziony pro vás pečlivě vybíráme a následně je osobně ověřujeme, abyste měli jistotu, že budete se svou dovolenou spokojení.

Víme, co nabízíme

Jsme specialisté na cestování, a co víc, cestováním žijeme. Velmi dobře tak známe naše partnery i lokality, které máme v nabídce a vybíráme pro vás jen ty nejkvalitnější pobyty.

Recenze

Chcete mít jistotu správného výběru? Přečtěte si postřehy a zkušenosti našich zákazníků, ať už přímo se Slevokingem či s konkrétním hotelem, do kterého byste se rádi vypravili na dovolenou.

Co si přečíst před odjezdem?

GASTROTURISTIKA 23. 2. 2017

Ochutnejte s námi Slovensko a nemyslíme jen halušky

Ruku na srdce, kolik dalších slovenských specialit umíte vyjmenovat? Znáte třeba hriatô nebo strapačky? A víte, proč máte po tradičním slovenském jídle pocit, že se další dva dny ani nepohnete? Jestli tápete, začtěte se do našeho gastroprůvodce.

TIPY TÝMU SLEVOKING 4. 3. 2017

Slovenské lázně: na své si přijdou dobrodruzi i romantici

Sousední Slovensko známe zejména jako zemi brynzových halušek, krásných hor a snové přírody. Málokdo přitom ví, že díky bohatství podzemních pramenů se zde nachází až 31 lázní. Piešťany, Trenčianske Teplice nebo Podhájska, které jsou ty pravé pro vás?

TRAVEL HACKING 23. 8. 2017

Slavíme jinak: svátky na Slovensku, v Polsku a Maďarsku

Když cestujeme do cizí země, snažíme se mít vše podchycené – doklady, ubytování, cestu a třeba i pár základních frází. Napadlo vás ale někdy kouknout do kalendáře cizího státu? Pozor! Jiný kraj – nejen jiný mrav, ale i odlišné svátky.

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK