Penzion Andělko na Makarské riviéře

Vyrazte letos k moři i s dětmi a využijte speciální ceny pro děti do 15 let. V ceně jsou již zahrnuty veškeré poplatky jako místní poplatek a spotřeba energií, takže na místě už nic nedoplácíte.

Do chorvatského města Igrane pojedete luxusními autobusy FUN & RELAX společnosti RegioJet s multimedialním vybavením. Z Brna se vyjíždí každý pátek ve večerních hodinách, příjezd je v neděli v dopoledních hodinách.


Moře jen pár kroků od vás

Krásná oblázková pláž s průzračným mořem se nachází jenom 130 m od penzionu, takže sem snadno dojdete během pár minut i s dětmi. Vybrat si můžete jak městskou pláž, tak i přírodní se spoustou malebných zákoutí. Z pobřeží je krásný výhled na nedaleký ostrov Hvar a vrcholky poloostrova Pelješac.

Výlety i odpočinek v přímořském letovisku

Vydejte se na procházku spletitými uličkami, až dojdete na romantickou promenádu s útulnými hospůdkami, bary a cukrárnami, kde si jistě rádi odpočinete.

Vydejte se na fakultativní výlet:

  • Perla Jadranu“ - vydejte se do historického centra Dubrovníku.
  • Výlety do Medugorje, Mostaru a k vodopádům Kravica - na poutní místo i s koupáním v azurové vodě s písčitým dnem u vodopádů.
  • Dále pak výlety na Biokovo, Hvar a Korčulu i do Splitu a Trogiru.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Jana P.)

Vše v naprostém pořádku - výborná doprava, pěkné ubytování, chutná strava. Moře čisté.

Vynikající (Petr P.)

Byli jsme velmi spokojeni, přívětivý personál (Petr a Míša), nápoje v korunách a za přijatelné ceny, bohužel v den odjezdu se nebylo kde osprchovat. Klidné prostředí.

Vynikající (Tereza ?.)

První den jsem brblala, že nemáme výhled na moře, ale nakonec na vysedávání na balkoně nebyl čas. Ubytování bylo jednoduché, ale útulné. Personál milý. Městečko krásné a k moři, které bylo nádherně čisté, co by kamenem dohodil. Fajn nabídka výletů, ze kterých jsme si dva užili. Jediné, k čemu máme trochu výtku, byla strava - fádní snídaně, večeře - zvláštní kombinace nejen z polotovarů. Polopenzi bychom příště více zvažovali. Ale v budoucnu se chceme do Igrane určitě ještě vrátit. PS: Fotka je pohled ze sousedního pokoje.

Vynikající (Jan K.)

S dovolenou v Chorvatsku jsme byli maximálně spokojeni. Cesta luxusním autobusem tam i zpět. Klidné a čisté ubytování, strava bez problémů, příjemný personál a delegát každý den k dispozici. Pro rodiny s dětmi je dovolená v Igrane ideální. Rádi se sem vrátíme.

Vynikající (Anděla K.)

Zdravím z Igrane. Vše přesně odpovídá popisu, je tu krásně penzion v pořádku - čistota, klid, přátelský personál. WiFi máme i na pokoji. Strava perfektní!!!!!!!!!!!! Jestli se rozhodujete jestli vyrazit tak 100% doporučuji.