Na parádní letní dovolenou s dětmi se vydejte na Trogirskou riviéru. Ubytováni budete v bungalovech jen 50 m od pláže a užijete si zde all inclusive včetně piva, vína i osvěžující zmrzliny - termíny až do konce září.

All inclusive včetně piva, vína a zmrzliny

V ceně zájezdu je strava all inclusive. Kromě snídaně, obědu a večeře si tak kdykoliv během dne vychutnáte točené pivo, víno a nealkoholické nápoje. Odpoledne pak bude pro děti nachystaná lahodná osvěžující zmrzlina.

Krásná města Split a Trogir

Trogir a Split jsou města na seznamu světových kulturních památek UNESCO a rozhodně stojí za vidění.

  • Ve Splitu vás uchvátí proslulý Diokleciánův palác (UNESCO) a vyhlídkový vrch Marjan s krásným lesoparkem. 

  • Stejně kouzelné je i turistické městečko Trogir. Zdejší chloubou je především majestátní katedrála sv. Vavřince. Její kapli sv. Jana Trogirského pokládají historikové za nejkrásnější a nejčistší renesanční prostor na východním pobřeží Jadranu.

  • Centrum města si zachovalo romantický středověký ráz, dejte si v některé ze zdejších kaváren a restaurací něco dobrého a nasávejte poklidnou jižanskou atmosféru.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (jana C.)

Velice,krásné prostředí,super strava,příjemný personal,pouze ubytování bez klimatizace už ne. :-)

Skvělé (Pavel S.)

Pobyt, poloha a stravování odpovídaly popisu v nabídce. Dovolenou hodnotím kladně, nemám žádné závažné připomínky.

Skvělé (MARIáN F.)

Čakal som, že sľubovaných 90 m od mora bude trošku dlhšie, ale 1000 krokov od mora - merané iPhonom pri 57 metrovom výškovom rozdiele- je predsa len o "trošku viac". Nám to až tak nevadilo, sme vytrénovaní, ale pre niekoho iného to mohol byť šok. Inak pohoda.

Skvělé (alena C.)

Dobrý den, byli jsme ubytovaní v bungalovu, což pro mě byla premiéra. Byla jsem spokojená, jen bych příště volila bungalov s klimatizací.

Vynikající (Božena O.)

S pobytem jsme byli velice spokojený.Co se týče cestovní kanceláře,tak to již bylo trochu horší,ale nakonec jsme vše vyřešili.

Vynikající (Ludmila R.)

Boli sme velmi spokojny a jwsine co nam tam chybalo bolo to ze narecepcii nebola postova schranka a nedal sa na recepcii kupit ziasen nanuk.

Vynikající (Katarína S.)

Popis hotela zodpovedal skutočnosti. Domčeky boli nádherné, vynovené, dokonca sme mali chladničku. Strava vynikajúca, pláž postačujúca.

Vynikající (Kateřina V.)

Pobyt byl úžasný, ještě jsme si jej prodlužovali. Popis ubytování a stravování zcela odpovídal, pláž krásná kamínková, vhodná hlavně pro děti.

Vynikající (Alena K.)

Celkově pěkná dovolená. Čisté moře s pozvolným vstupem, oblázková pláž. Ideální pro děti. Na pláži sprchy a paravány. Z bungalovu na pláž kousíček. Strava výborná, výběr z několika jídel, příloh a salátů, ovoce a zákusek. Super byla možnost pitného režimu prakticky celý den. Personál usměvavý a příjemný. Jediné mínus bylo to, že bungalovy neodpovídaly tomu, co jsme našli v nabídce jiné cestovky. Ale kdo mohl tušit, že jsou tři druhy bungalovů. (V tento omyl jsme se ale uvedli sami.) Nakonec ale ubytování nebyl problém, jelikož nám to bylo vynahrazeno počasím, mořem a stravou:-) Pár minut autem (možno i busem) je historický Trogir. Na Split nedošlo, v tom krásném počasí nebylo výletů třeba. Tak příště...podmořské akvárium jistě stojí z vidění.

Skvělé (Marie B.)

Celkem jsem byla spokojená,až na ubytování,kde nám majitel vypnul televizi. Bylo tam hezky,ale je to destinace spíše pouze pro dospělé.Pro děti tam toho moc nebylo.Jinak jsem si myslela,že budeme v Trogiru.Vtom Seget Donje bylo sice hezky,ale všude daleko.