Užijte si bezkonkurenční dovolenou v oblíbeném hotelu Zagreb *** s polopenzí či all inclusive, animacemi pro děti i dospělé a vstupem do bazénů a saun. Hotel leží přímo na pláži, 300 m od centra a blízko je i ostrov Pag.

Neomezené nápoje a výtečné jídlo

Součástí hotelu je bar s terasou, ze které je uchvacující výhled na ostrov Pag, a restaurace s jídelnou, kde se podává polopenze či all inclusive (dle zvolené varianty). Na výběr budete mít z polévek, hlavních jídel, příloh, salátů, dezertů, ovoce a tradičních chorvatských jídel. Součástí all inclusive je i neomezená konzumace nápojů.

Odpočinek u bazénu i sportovní vyžití

V areálu nechybí ani venkovní a krytý bazén, které můžete využívat neomezeně. Za příplatek si můžete dopřát masáž, případně si odpočinout ve vířivce.

Milovníci sportu jistě uvítají možnost zahrát si fotbal, basketbal, volejbal, mini golf či stolní tenis. Zahrát si můžete i klasický tenis - využití tenisových kurtů je zdarma. Děti se mohou vydovádět na dětském hřišti, které je pro ně připraveno.

Večer se vydejte do centra, které je vzdálené pouhých 300 metrů - poseďte v některé z místních taveren nebo se vypravte ke kapucínskému klášteru sv. Josefa, zřícenině středověkého hradu, případně se projděte o kousek dál k zřícenině Vidov gradu a kostelu sv. Víta.


Národní parky a přírodní krásy

V okolí je spousta možností, kam si zajet na výlet. Potěšeni budou především nadšenci turistiky a obdivovatelé přírody.

  • Zajeďte do přístavu Prizna (15 km) a poté trajektem či výletní lodí na ostrov Pag. Romantické písečné pláže a skvělá gastronomie - proto je Pag jednou z nejoblíbenějších destinací Chorvatska.
  • 300 m od hotelu je nová pláž Tatinja. Naleznete tam i plážový bar, restaurace, zkrátka vše potřebné.
  • Zátoka Závratnica (30 km) - vypravte se ke kouzelná zátoce, která se ukrývá nedaleko vesničky Jablanac.
  • Národní park Paklenica (45 km) s monumentálními kaňony, vodopády a spoustou cestiček, je ideální pro turistiku.

Kudy do chorvatského Karlobagu

Při cestě autem do Chorvatska si můžete vybrat z několika možností:

  • Rakousko - Slovinsko - Chorvatsko: Z vídeňského okruhu se dáte na Graz, dále na Maribor přes hraniční přechod Spielfeld/Šentilj a od Mariboru po slovinské dálnici směrem na Záhřeb. Je třeba počítat s nutností zakoupení rakouské dálniční známky (10 denní za 8,8 €) a slovinské dálniční známky (7 denní 15 €). Kupovaní drahé slovinské známky se však dá vyhnout:

TIP:

  • Ještě v Rakousku sjedete z dálnice a překročíte hranici v Murecku. Za ním pokračujete přes Lenart a Ptuj, za nímž se dáte na Záhřeb. Tak nemusíte platit velké peníze za poměrně krátkou cestu po slovinské dálnici.
  • Pokud se chcete vyhnout rušné Vídni, je také možné vydat se přes Maďarsko.

V samotném Chorvatsku vás čeká mýtné 48 HRK (172 Kč) za dálnici do Záhřebu a dalších zhruba 115 HRK (400 Kč) za dálnici ze Záhřebu dál až ke sjezdu do cílové destinace - Karlobagu.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Naděžda H.)

Hotel odpovídal popisu, vylepšovat je potřeba vždy a všude, strava v naprostém pořádku. Personál v kuchyni na výbornou protože přežít ve zdraví to, jak se lidi chovají je někdy nad lidské síly i smysly. Úklid na pokoji paní nezvládala a to že nám při prodlouženém pobytu převlékla postele den před odjezdem - mokrým prádlem - bylo víc než zvláštní.

Skvělé (Viktor D.)

Pobyt 16.5. - 19.5. 18) celkově spokojenost, super relax, krásné okolí, počasí přálo - dalo se v moři i koupat. Na hotelu chyběla zmrzlina. Pozor. na recepci nepřijímají za doplňkové služby eura, jak je avizováno v prospektu. platí se místní měnou nebo kartou.

Vynikající (Alena O.)

Líbilo se nám prostředí hotelu, služby i ochota personálu hotelu. Obdrželi jsme vše co bylo na kuponu uvedeno. Byli jsme s pobytem moc spokojeni.

Skvělé (Lenka H.)

Pobyt sa nám veľmi páčil. Najväčšou výhodou je poloha hotela situovaná priamo na pláži. So stravou sme boli tiež spokojní. Jediné čo by sa mohlo zlepšiť je ponuka nápojov v ramci all inclusive. Nie samý lacný alkohol, stolové víno. Tiež by mohol byť k dispozícii v dlhšom časovom obdobi. Nevýhodou je tiež dosť vysoký poplatok za malý balkón.

Skvělé (Jarmila O.)

Místo a příroda užasné, jen spousta Poláků s malými dětmi, jídelna hodně hlučná a večerní bar byl spíš s kočárky a spícími dětmi na pohovkách.

Vynikající (Ivana G.)

Vše bylo naprosto úžasné. Tak jak jsme očekávali. Prázdné pláže, moře nádherné, slunce všudypřítomné. Prostě nádherné rozloučení s létem. Jídla dostatek, kvalita chorvatská, bar fungoval na 100%, obsluha skvělá, výběr bohatý, dokonce i pivo chutnalo. Z místních nápojů jsme objevili hruškovici, kterou nám namíchal Pan číšník a už ji máme i doma. Bazén funkční. DOPORUČUJI.

Vynikající (Vladislav S.)

Velmi spokojeni, obdrželi jsme vše co bylo v nabídce. Personál velice vstřícný. Tip na výlet ostrov Pag a město Zadar.

Skvělé (Jitka P.)

Vše bylo jak uváděli v nabídce. Byli jsme spokojení, jen úklid na pokojích by mohli vylepšit.

Vynikající (Bohuslav ?.)

Prostředí hotelu bylo na solidní úrovni. Na kuponu bylo vše a předčilo mé očekávání. Strava, pití, byla vynikající a pestrá, moc jsme si ji pochvalovali. Saunu jsme nevyužili, ačkoliv jsme ji chtěl 2 krát zkusit, ale vždy tam chyběla obsluha, takže jsme lenošili přes den u bazénu a střídali jsme to s mořem. Personál byl ochotný, vstřícný, u mě bez výhrad. Jinak hotel určitě doporučuji a já příští rok si rád zase u něj udělám 4 denní zastávku na cestě na jih.

Skvělé (Darinka J.)

Hotel bol super vadilo len to ze kanalizaciu bolo cítiť troška viac ako by bolo vhodné. Strava najedli sme sa vždy dalo sa vybrať aj vegeterianske jedlo bolo vždy. Čo by som vytkla ale zato hotel ani služby nemôžu že more bolo studené.