Velké Bílovice jsou největší vinařská obec v Česku, kterou najdete nedaleko Lednicko-valtického areálu (UNESCO). Pobyt s degustací vína plný výletů do krásného okolí. Vychutnejte si malebné okolí vinic a poznejte kouzlo jižní Moravy.

Penzion Mlýn najdete v nejatraktivnější oblasti vinařů na jižní Moravě ve Velkých Bílovicích


Celková kapacita penzionu je 70 lůžek a k dispozici jsou pokoje jednolůžkové, dvoulůžkové, trojlůžkové i apartmány. Všechny pokoje mají své vlastní sociální zařízení a soukromé parkoviště ve dvoře, které je pro Vás zdarma v ceně balíčku.

Restaurace je součástí penzionu a kuchyně je otevřena denně od 11 do 21 hodin. Snídaně jsou podávány od 7 do 10 hodin a v letních měsících je k dispozici venkovní posezení.

Na jižní Moravě nesmí chybět degustace vína, a proto máte v ceně také 2x lístek k místnímu vinaři na degustaci sedmi vzorků vína ve sklípku. Ten se nachází 1,5 km od penzionu, což můžete brát jako příjemnou procházku, anebo po domluvě Vás z penzionu do sklípku odvezou.

Tipy na výlet v okolí


Lednicko-valtický areál s památkami UNESCO, jedno z nejkrásnějších a  nejromantičtějších míst v České republice, je vzdálené od penzionu 10 km. Vrbice, kde se nachází unikátní vinné sklepy, které stojí až v sedmi patrech nad sebou, najdete také nedaleko. V Hustopečích můžete vidět moderní kostel sv. Václava a sv. Anežky. V blízkosti je taktéž Jánův hrad (romantická umělá zřícenina vzdálená 9 km).

Relaxovat můžete v novém Aqualandu Moravia, kde k zábavě poslouží 12 bazénů, 20 tobogánů a spousta vodních atrakcí ( 33 km). Při svých výletech po jižní Moravě nezapomeňte zavítat k řece Dyji a nebo navštívit nejstarší českou vinici Šobes. 

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Dušan P.)

Pěkný velký pokoj s moderním nábytkem, pohodlná velká postel, dobré jídlo, příjemná a ochotná obsluha. Vše bylo OK.

Skvělé (Radek W.)

Pěkné rekonstruované pokoje, velké a prostorné. Slušné jídlo a velmi pěkná snídaně. Velmi vstřícný a ochotný personál.

Vynikající (Marta S.)

Prostředí pensionu Mlýn byl pěkný, odpovídal popisu v nabídce, jedním malým mínusem bylo to, že jsme neobdrželi láhev vína, která byla v nabídce uvedena. Jinak strava - polopenze výborná, personál velmi milý a ochotný.

Vynikající (Olga ?.)

Pobyt odpovídal popisu. Jídlo výborné, obsluha příjemná. Snídaně formou švédských stolů. Pokoj jsme měli k silnici, v noci nás budila projíždějící auta. Pro příště bych si vybrala pokoj na druhou stranu do dvora.

Skvělé (Bedřich V.)

Všechny služby byly OK, personál vstřícný. Pokoje hotelu ze strany od silnice jsou v období tropických dnů moc hlučné, zejména při otevřených oknech. V brzkých ranních hodinách projížděly kolem hlučné traktory.

Vynikající (Eva H.)

Byli jsme spokojeni, první obavy, že penzion stojí přímo u silnice se nevyplnily. Bylo tam ticho, parkování ve dvoře zajištěno, personál v pohodě - ochotný, usměvavý. Kuchaři výborně vaří. Na recepci nám poradili kdy a kam se máme jet podívat. Pokoj byl velký, skromně zařízený (pro potřebu dovolené dostatečně). Hlavně byl čistý. Jednu malou výtku mám na poměrně malou televizi ke vzdálenosti dívání.

Vynikající (Radka ?.)

Celkově jsme byli s pobytem spokojeni. Velmi vstřícný personál hotelu, v okolí velké množství vinných sklepů s možností degustace vín. V blízkosti Lednicko-valtického areálu.

Vynikající (Jana K.)

Ubytování v hotelu Mlýn nám plně vyhovovalo, personál byl příjemnný a ochotný. Všude čisto a pořádek. Výborné bylo bezplatné zapůjčení kol, protože je třeba je využít k cestě do sklípku.

Vynikající (Ivana H.)

Prostředí penzionu odpovídalo popisu, vše co bylo na kupónu bylo splněno, personál příjemný, usměvavý a vstřícný.

Vynikající (Kamila H.)

Prostředí hotelu hezké, čisté. Pobyt odpovídal popisu. Personál byl milý a ochotný. Strava dle menu, výběr z několika jídel, mohly by být pestřejší.