Ubytujte se v hotelu v anglickém stylu na jižní Moravě

Ubytování v anglickém stylu pod Pálavskými vrchy v populárním Hotelu Drnholec ***, který nadchne všechny milovníky vína a romantické moravské přírody. Hotel s rodinnou atmosférou najdete kousek od hranic s Rakouskem, odkud to máte blízko na Pálavu, do Mikulova i k Věstonické přehradě.

Pokoje hotelu jsou moderně zařízené - najdete zde TV a vlastní sociální zařízení (WC, sprcha). Z většiny pokojů je navíc i krásný výhled na náměstí nebo hotelovou zahradu.


V hotelové restauraci si pochutnáte jak na mezinárodní kuchyni, tak i na typických moravských a českých specialitách. V průběhu roku se tak můžete těšit na zvěřinové, rybí a chřestové dobroty. Na vyžádání je možné připravit i bezlepkové pokrmy.

Samotná polopenze se skládá z bohatých bufetových snídaní a z tříchodových večeří, hlavní jídlo si vyberete ze tří druhů jídel.


Relax v aquaparku nebo v termálech

V okolí vás kromě krásné přírody a vinic potěší také možnost koupání ve vyhlášených aquaparcích a lázních, jako je Aqualand Moravia a Laa an der Thaya. Do vodního ráje ve známých Pasohlávkách je to jen 8 km a do populárních rakouských lázní 20 km.

Dodatečné info

 • Děti do 2,9 let zdarma bez nároku na lůžko a stravu.

 • Děti do 11,9 let 500 Kč/noc na přistýlce včetně polopenze.

 • Děti od 12 let 800 Kč/noc na přistýlce včetně polopenze.

 • Sváteční příplatek (19.4. - 22.4., 1.5. - 9.5., 4.7. - 8.7.) 425 Kč/noc/2 osoby.

 • Možnost dokoupit ochutnávku 5 vzorků vína s odborným výkladem 250 Kč/osoba. Nutná účast minimálně 10 lidí a rezervace předem.

 • Možnost zapůjčení kol 350 Kč/den.

 • Pokud plánujete pobyt uskutečnit v termínech státních svátků dané země, informujte se o podmínkách uplatnění kupónu přímo v hotelu .
 • Ověřte si dostupnost vámi vybraného termínu telefonicky nebo e-mailem přímo u hotelu . Uvedené termíny v kalendáři jsou pouze orientační.
 • Poté, co si koupíte kupón, pobyt co nejdříve u hotelu závazně zarezervujte. K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací.
 • Check in od 14:00 hodin, check out do 11:00 hodin

 • Domácí mazlíček za poplatek 300 Kč/noc včetně pamlsku a misky

 • Hotel není bezbariérový

 • Kouření zakázáno

 • Platba kartou je možná

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Eliška C.)

Milé a příjemné prostředí i personál, vyhovoval nám styl (výzdoba atd.) hotelu i hudba, která hrála v restauraci a na baru při jídle a pití. S pokojem jsme byli také spokojeni, jen postel mohla být o třídu kvalitnější, na druhou stranu matrace byla velká, manželská (tedy nebyla tam nepohodlná díra uprostřed) Jídlo nám chutnalo, měli jsme polopenzi - snídaně byly vydatné a bohaté, večeře jen jeden chod bez pití ; vařili "obyčejně", což nám vyhovovalo, nemáme rádi chuť umělých dochucovadel. blízko jsou lázně Laa v Rakousku, ale i termální bazén se saunou v Mušově

Vynikající (Bohumila T.)

Velmi spokojeni. Útulný hotel, profesionální přístup, výborná strava. Rakouské lázně úžasné.

Vynikající (Věra K.)

Naprostá spokojenost se službami, ubytováním, personálem. Hotel, přestože zvenku nevypadá nijak neobvykle, mne velice překvapil svým interiérem, jídelna i bar byly noblesně vybaveny a barevně ladily. Pokoje jsou útulné, moderně zařízené, měla jsem možnost využít dva typy pokojů - standard i zahradní. Jakýkoliv můj požadavek byl splněn k mé spokojenosti, majitel i personál byli milí, ochotní a empatičtí. Vše, co bylo dohodnuto voucherem ze Slevokingu, jsem dostala. Vzhledem k tomu, že nepatřím mezi lidi, kteří jsou v jídle vybíraví a kritičtí, mohu říci, že mi chutnalo. Oblast, ve které jsem byla, je bohatá na turistické atraktivity, takže jsem měla o program postaráno. Ještě jednou - naprosto skvěle prožité dny dovolené.

Tipy na výlet

Aqualand Moravia

Aqualand Moravia

Celkem 12 bazénů (6 vnitřních a 6 venkovních), 20 různých tobogánů a atrakcí, rozsáhlý wellness svět s bohatou nabídkou masáží, bary přímo ve vodě, dětský bazének se zábavnými prvky, to je Aqualand Moravia v Pasohlávkách na severu Pálavy. Vodní svět je otevřený každý den od 10:00 do 21:00 hodin a základní celodenní vstupné pro dospělého vyjde na 550 Kč v týdnu a 650 Kč o víkendu či ve svátcích.

Mikulov

Mikulov

Mikulov, malebné městečko pod Pálavou, je nejen metropolí moravského vinařství, ale také historickou lokalitou plnou zajímavých památek i příležitostí ke kulturnímu vyžití. Navíc leží v ideálním místě, pokud chcete podnikat výlety do přírody, ať už pěšky, autem nebo na kole. Oblast protíná více než 1 200 km dlouhá síť cyklistických tras, najdou se i příležitosti ke koupání a letním i zimním sportům.

Zámek Mikulov

Zámek Mikulov

Zámek vévodící Mikulovu byl původně kamenným hradem zbudovaným v první polovině 13. století z podnětu Přemysla Otakara I., na přelomu 16. a 17. století byl však přestavěn na reprezentativní renesanční knížecí sídlo. Na konci druhé světové války zámek vyhořel, díky iniciativě Spolku pro obnovu mikulovského zámku byl však obnoven a dnes slouží jako muzeum mikulovského regionu.