Ski areál 300 m od hotelu

Ski areál Čerťák najdete doslova jen pár kroků od hotelu. K dispozici jsou celkem čtyři sjezdovky - Čertova (850 m), Slunečná (1 050 m), SKI Kros (600 m) a Dětský park (60 m), potom čtyřsedačková lanovka, dva pojízdné pásy, lyžařská škola a bobovací zóna. Jen 6 km od hotelu je pak také Ski areál Myšák, o něco dále pak Ski areál Kopřivná, Ski areál Praděd a řada dalších.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Šárka S.)

Hotel je pěkný, ale má papírové stěny, takže jsme téměř rozuměli každému slovu u sousedů. Nadšení vyvolal bazén a jídlo v restauraci bylo také velmi dobré, i když bych si možná představovala trošku větší porce bohatší snídani v rámci polopenze.

Vynikající (Hana C.)

Hotel moc pěkný, na úžasnem místě. Vše dle voucheru bylo splněno. Největší pecka byl bazen a herna pro děti. Takže i s prckem, i když jsem měla trochu obavy, tak to bylo fajn. Určitě se rádi vrátíme. Jediné co bych vytkla, tak vrzajici a nepohodlnou postel a malé porce večeře, kdy pro chlapa toho byli opravdu málo.

Skvělé (Zdeňka B.)

Prostředí hotelu je pěkné, pobyt odpovídal popisu. Obdrželi jsme vše, co bylo součástí voucheru. Strava byla odpovídající. Personál neodpovídal deklarované úrovni hotelu, byl však ochotný.

Vynikající (Ivana Kadlecová K.)

Byli jsme velmi spokojení. Velmi vstřícný a milý personál. Výborné jídlo a skvělé služby.

Vynikající (Petra B.)

Za nás krásný pobyt. Super ubytování i jídlo. Personál velmi ochotný a vstřícný. Určitě se tam ještě vrátíme. Děkujeme.

Skvělé (Šárka L.)

Kupon jsme využili začátkem února 2019. V hotelu se nám i přes nějaké nedostatky líbilo, pokojíky krásné, ale pro 3 dospělé malé, 1 křeslo, 1 taburetek. Snídaně pestré, solidní výběr. Večeře slabší, bez polévky a malé porce. Syn puberťák měl hlad. Například si objednal šišky s mákem a dostal 8 ks šišek. Po upozornění, že má normálně dospělou porci jsme se dozvěděli, že to je dospělá porce. Nadchnul nás bazén, kde si opravdu zaplavete, měli jsme štěstí a byli tam většinou sami. Jen si není kde sednout. Žádné lehátko, židle a to v popisu uváděli odpočívárnu. Také inzerovaná sauna byla rozbitá, což kompenzovali kuponem na příští pobyt, který ale po podrobném prozkoumání není moc výhodný. Také 20% sleva na ski pas se nekonala, protože se prý nedomluvili se sjezdovkou. Měla jsem běžky a těšila se na trasy, které měly být u hotelu, no žádné nebyly. Pěkné jsou v Karlově Studánce, ale to už musíte autem cca 8 km. Celkově musím říci, že se nám pobyt líbil a to především kvůli nádherné přírodě, blízkému vleku s poloprázdnými sjezdovkami a super bazénem. Naopak mě mrzí, že hotel úplně zbytečně inzeruje/nabízí služby, které nesplní. To mně nepřijde jako fér jednání. Ale celkově musím říci, že se nám Jeseníky líbili a do hotelu bych se na lyže zase příští rok vrátila. Jednu hvězdu dávám dolů opravdu jen za ty výmysly.

Vynikající (Adéla S.)

Velmi doporučujeme hotel, krásný, čistý. Jídlo výborné, bazén parádní. Baby friendly :)

Skvělé (Monika K.)

Klidný hotel spíše pro ty, co vyhledávají ticho a ne davy lidí. Vhodné pro rodiny s dětmi, kopec na bobování za hotelem a pro lyžaře sjezdovka cca 500 m ( jde vidět z hotelu ). Pokoj byl sice hodně malinký, ale čistý a vybavený novým nábytkem. Paní recepční velmi milá. Stejně tak byl milý personál v restauraci. Součástí kuponu bylo 20 minut venkovní vířivka a vstup do bazénu a sauny. Bazén super, vcelku teplá voda. Sauna max. pro 3 lidi, ale na ohřátí z venku to stačilo. Jediným úskalím byla strava. Snídaně byla od 8 do 10 hodin. Přišli jsme v 9 a už téměř nic nebylo. Bylo nám řečeno, že už všichni snídali, že jsme poslední, ale nakonec nám udělali vajíčka na objednávku. Pečivo nebylo čerstvé, ale chápu, že jsou to hory. Večeři je možno vybrat ze 3 jídel. První večer byla v pohodě, druhý večer byla vlažná a oschlá ( asi ohřátá v mikrovlnce). Pokud máte děti mlsounky, tak doporučuju vzít něco s sebou, protože zde nekoupíte ani tatranku.

Skvělé (Petr B.)

Popis odpovídal pobytu, bohužel kvůli nespolupráci vlekařů na sjezdovce Čerťák nebyla k dispozici sleva na skipass. Hotel vynahrazuje kupónem k dalšímu pobytu, který bohužel není tak výhodný, jako slibovaná sleva na skipass. Nejkladněji hodnotím personál hotelu (paní recepční, číšníci i paní uklízečka), který byl vždy milý a ochotný.

Skvělé (Zdeněk D.)

Hotel a wellness (bazén a sauna) super, maximální spokojenost. Personál od recepce po číšníky zcela spokojeni ochotni milý. Kuchyně nula spíš min než nula. Na kuchaři šlo vidět že ho to nebaví a proto i to jídlo tak vypadalo. polotovary a někdy ani nedosmažený. Celkový pobyt super až na kuchyň.