Dopřejte si luxus v krásném 4* hotelu

Nově postavený mezinárodní Hotel Savannah **** leží jen malý kousek od středověkého města Znojma. Těšte se na skutečně luxusní zážitek! Ubytováni budete ve dvoulůžkových pokojích typu Komfort, které jsou vybaveny klimatizací, koupelnou s vanou, telefonem, LCD televizí, minibarem a trezorem. K dispozici jsou i další pokoje, třeba Family pro rodiny s dětmi.

Těšte se na bohaté bufety v restauraci s delikátní a vytříbenou kuchyní a večer pak na servírované tříchodové večeře nebo v případě většího počtu lidí (nad 30) večeře formou bufetu. Hostům je také k dispozici hotelový lobby bar.

Krytý bazén, sauna nebo třeba parní lázeň

Skvělý odpočinek zažijete v parní lázni nebo v klasické finské sauně. Nejmenší děti se vyřádí v brouzdališti a pro nadšené plavce tu je 22 metrů dlouhý plavecký bazén.

To však stále není vše, co špičkové wellness centrum Hotelu Savannah **** nabízí. Poznat zde můžete také unikátní kouzlo Ajurvédy od českých odborníků vyškolených srílanským léčitelem. Za poplatek si zde můžete dopřát různé léčebné procedury. Ajurvéda je druh alternativní medicíny původem z Indie.

Wellness centrum je otevřeno denně od 7:00 do 21:45. Krytý plavecký bazén a sauna jsou v provozu od 10:00. Ajurvédské centrum má pak vlastní otevírací dobu a má otevřeno od úterý do neděle.

Dodatečné info

Děti:

 • Pokoj Komfort:

 • Jedno dítě do 4,9 let zdarma bez nároku na lůžko včetně polopenze.

 • Dítě od 5 let 650 Kč/noc na přistýlce včetně polopenze.

 • Pokoj Family:

 • Dvě děti do 15,9 let zdarma na přistýlce včetně polopenze.

 • Dítě od 16 let či třetí dítě 650 Kč/noc na přistýlce včetně polopenze.

Další info:

 • Kupón není možné uplatnit v termínu 19.4. - 22.4.

 • Pokud plánujete pobyt uskutečnit v termínech státních svátků dané země, informujte se o podmínkách uplatnění kupónu přímo v hotelu.
 • Ověřte si dostupnost vámi vybraného termínu telefonicky nebo e-mailem přímo u hotelu . Uvedené termíny v kalendáři jsou pouze orientační.
 • Poté, co si koupíte kupón, pobyt co nejdříve u hotelu závazně zarezervujte. K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací.
 • Check in od 14:00 hodin, check out do 12:00 hodin

 • Domácí mazlíček za poplatek 500 Kč/noc

 • Hotel je bezbariérový

 • Kouření povoleno

 • Platba kartou je možná

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Karla B.)

Hotel byl nádherný (čistý, prostorný i pokoj měl všechna nej.). Služby byly na vysoké úrovni a personál velice milý a ochotný nám vyhovět. Byli jsme mile překvapeni s množstvím a možnostmi kulturního vyžití v blízkém okolí, zvláště pak s dětskými atrakcemi.

Skvělé (Irena K.)

Hotel Savannah je pěkný hotel. Se službami personálu jsme byli velice spokojeni. Recepční byli milí, obsluhující personál v jídelně také i úklid na pokoji neměl chybu, všude bylo čisto. Jedna věc se nás však dotkla. Při příjezdu německého zájezdu jsme nesměli jít večeřet do pěkné jídelny, ale byli jsme odkázáni do vedlejší místnosti, kde nebyly stoly vůbec pokryty ubrusy nebo alespoň prostíráním. Tam jsme byli odkázáni po dva večery. 3 večer jsem za protestovala, musím však podotknout že na stole prostírání bylo, že nejsme o nic méně hodnotní hosté, a že mne to ve vlastní zemi uráží. Nikdy jsem se s takovým jednáním nesetkala ani u nás, ani v cizině. Vlastně za totality se nám to stávalo dost často, ale dnes snad už jsme úplně někde jinde. Nemohu říct, paní vedoucí jídelny to chápala a byla milá, je mně jasné, že to nebylo její rozhodnutí a dovolila nám sedět v pěkné jídelně. Ale co kdybychom se takto ohradili všichni čeští hosté hotelu. Je mi jasné, že toto je nařízení vedoucího managementu. Ráda bych viděla, jak by se tvářili , kdyby tohle udělal někdo jim. Jinak bylo vše super. Jídlo výborné, jedničku kuchařovi. Jinak pobyt v tomto hotelu doporučuji. Kailovi, Krutovi,Mickovi

Skvělé (Vladimír ?.)

Prostředí hotelu pěkné, wellness odpovídalo nabídce, personál ochotný, jen roznášení nápojů při večeři bylo pomalé.

Tipy na výlet

Znojmo

Znojmo

Jižní Morava je jednou z nejkrásnějších oblastí u nás, když k tomu navíc přičtete přátelskou atmosféru a četné vinné sklípky, o skvělou dovolenou je postaráno. Znojmo svojí polohou na kraji Národního parku Podyjí i spoustou zajímavých památek splňuje požadavky na oblíbenou turistickou lokalitu. Ochutnejte místní vína, kochejte se malebným okolím a zapojte se do bohatého kulturního dění.

Znojemské podzemí

Znojemské podzemí

Systém podzemních chodeb a sklepů pod Znojmem, který je dlouhý téměř 27 km a má až 4 patra, vznikl na přelomu 14. a 15. století jako prostor pro hospodářské účely. Později hrál svou roli i v důmyslné obraně města. V dnešní době slouží především jako turistická atrakce pro všechny milovníky historie, architektury a netradičních zážitků.

Kostel sv. Mikuláše

Kostel sv. Mikuláše

Znojmo je krásné historické město, jednou ze zdejších památek je kostel sv. Mikuláše z 11. století. Po poškození ve 14. století byl kostel zrekonstruován, na druhé výstavbě se podílela také slavná rodina Parléřů, zodpovědná za mnoho památek na našem území. Z vnitřní výzdoby vyniká zvláště barokní kazatelna v podobě zeměkoule. Pokud se tedy zajímáte i historii či architekturu, neměli byste si tento kostel nechat ujít.