• Polopenze po celou dobu

 • Večeře při svíčkách

 • Láhev vína a květiny na pokoji

 • Relaxace dle vlastního výběru

 • Prohlídka Pohádkové vesničky

Pohádkový pobyt uprostřed přírody

Pokud chcete zažít opravdu pohádkovou dovolenou, vydejte se na Vysočinu a ubytujte se v Hotelu Podlesí ***.

Hotel se nachází v ekologicky nejčistší oblasti České republiky, v samém srdci Českomoravské vrchoviny nedaleko Nového Města na Moravě.

Ubytování v pokojích dle vašeho gusta

Lux - moderně zařízený pokoj v luxusním stylu s designovým nábytkem, mramorovou koupelnou s  fénem. Dále je tu k dispozici chladnička, LED TV SONY 100 cm, minibar, možnost přípravy kávy a čaje po celou dobu pobytu zdarma, župany a hotelové papuče.

Výbornou polopenzi si vychutnáte v hotelové restauraci. Během dne určitě využijete relaxační cetrum, kde můžete použít kredit 500 Kč na různé masáže nebo vířivku či saunu.

Ráj pro vaše děti v resortu Podlesíčko

Poloha a vybavení hotelu jsou ideální pro trávení rodinné dovolené s dětmi. Součástí hotelového komplexu je Pohádková vesnička Podlesíčko. Domky jsou laděny do stylu obydlí pohádkových postaviček, skřítků, trpaslíků a jiných bytostí pohádkové říše.

Vstoupit můžete také do pětipatrového Pekla Čertovina se zábavným programem pro celou rodinu a dobrotami z pekelného šenku.

Zážitek pro vaše děti: Prohlídka Pohádkové vesničky za doprovodu pohádkových bytostí (dle programu hotelu).

Dodatečné info

Děti:

 • Dítě do 2,9 let zdarma bez nároku na lůžko a stravu.

 • Dítě do 11,9 let 500 Kč/den na přistýlce včetně polopenze a vstupu do Pohádkové vesničky.

 • Dítě od 12 let 950 Kč/den na přistýlce včetně polopenze a vstupu do Pohádkové vesničky.

 • Všechny děti je nutné nahlásit při rezervaci.

Příplatky:

 • Místní poplatek 15 Kč/osoba/noc.

Další info:

 • Pokud plánujete pobyt uskutečnit v termínech státních svátků dané země, informujte se o podmínkách uplatnění kupónu přímo v hotelu.
 • Ověřte si dostupnost vámi vybraného termínu telefonicky nebo e-mailem přímo u hotelu . Uvedené termíny v kalendáři jsou pouze orientační.
 • Poté, co si koupíte kupón, pobyt co nejdříve u hotelu závazně zarezervujte. K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací.
 • Check in od 15:00 hodin, check out do 10:00 hodin

 • Domácí mazlíček zakázán

 • Hotel není bezbariérový

 • Kouření zakázáno

 • Platba kartou je možná

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Jiří M.)

Vše bylo v pohodě, obdrželi jsme vše co bylo na kupónu uvedeno. Ubytování pěkné, personál super. Líbilo se nám.

Skvělé (Richard B.)

Pobyt odpovídal popisu, mírny výtka k neprehlednosti placení posilovny, kterou jsem si myslel že je v ceně voucheru... jinak naprostá spokojenost.

Vynikající (Jana L.)

Moc se nám v hotelu líbilo. Vše co bylo psáno splnili. Výborná byla servírovaná večeře a užili jsme si i masáž. Personál na recepci velmi milý a ochotný. V restauraci se o nás také starala milá obsluha. Moc všem díky za příjemný pobyt. Byli jsme na pokoji označený jako KOMFORT (turistický pokoj s vlastním soc. zařízením, TV a chladničkou), byl čistý a na přespání dostačující. Je zde viditelné opotřebení zařízení i vzhled pokoje, ale s tím jsme počítali. Matrace v posteli byli tvrdší. Voda ve sprše se špatně regulovala, dlouho teče studená a pak zase horká. Ale tohle vše nám nemohlo pokazit dobrou náladu a celkovou atmosféru hotelu. Využili jsme vyhřívaný bazén a zahráli si Bowling.

Tipy na výlet

Ski areál Jimramov

Ski areál Jimramov

SKI Areál Jimramov poskytuje výborné lyžařské prostředí, jak pro náročné lyžaře, tak i pro naprosté začátečníky.Svojí rozlehlostí, členitostí a množstvím využití tras pro sjezd je naprosto ojedinělý na Vysočině.Na vysoké úrovni je zde udržován snowpark, 800m dlouhá skicrossová trať Kanada a velmi oceňovaná je i možnost freestylového lyžování ve volném terénu. Najdete tady také dětský vlek a dokonce i pokrytí wifi připojením.

Vysočina arena a SKI Harusák

Vysočina arena a SKI Harusák

Novoměstsko je pevně spjato se zimními sporty a dnes je díky biatlonovým úspěchům také hlavním střediskem pro běžky a sjezdové lyžování na Vysočině.

Okolí Nového Města na Moravě je rájem pro běžkaře všech kategorií. Ti mohou využít třeba závodní trasy v areálu Vysočina arény, kde se každoročně konají nejvýznamnější světové závody v běhu na lyžích a biatlonu. Odtud vybíhají severním směrem upravované a značené turistické běžkařské tratě v celkové délce přes 100 km. Můžete také využít možnosti večerního běžkování s osvětlením.

Na lyže se vydejte na sjezdovku Harusák, která je položena ve výšce 741 m n. m. a najdete zde ideální podmínky pro rodinné lyžování. Pro lyžaře je zde připravena sedačková lanovka, vlek poma i dětský vlek. Užít si zde můžete také pravidelné večerní lyžování.

Provozovatelé zasněžují a udržují svah po celou zimní sezonu. Můžete si tak být jisti kvalitním zážitkem.

Zelená hora - poutní kostel sv. Jana Nepomuckého

Zelená hora - poutní kostel sv. Jana Nepomuckého

Navštivte národní kulturní památka zapsaná na Seznamu světového dědictví UNESCO. Tento poutní kostel byl postaven na začátku 20. let 18. století a bezpochyby patří mezi nejvýznamnější díla architekta Jana Blažeje Santiniho Aichla. Samotný kostel je pak protkán symbolikou číslovky pět, která vychází z legendy o Janu Nepomuckém a také představuje symboliku pěti ran Kristových. Právě proto je půdorys kostela ve tvaru pěticípé hvězdy, kostel má pět východů, pět oltářních výklenků a na hlavním oltáři je pět hvězd a pět andělů.