Víkendový pobyt mezi lesy a horami Krkonoš

Přijeďte si odpočinout do Krkonoš a ubytujte se v penzionu Modrokamenná bouda u Jánských Lázní. Penzion se nachází na krásném místě na okraji horskou louky v obklopení lesů. Do města jsou to přitom jen asi 2 km.


Název Modrokamenná bouda je odvozen od zvláštního skalního útvaru "Modré kameny", který najdete nad penzionem.


Ubytováni budete v jednom z 15 útulných pokojů, které disponují vlastním sociálním zařízením a WC.

Během pobytu si pochutnáte na polopenzi v místní restauraci. Můžete se těšit na domácí kuchyni a v sezóně třeba na borůvkové speciality. V restauraci je možné také sledovat DVD a sportovní přenosy na TV.

Odreagovat se můžete při hraní kuželek, kulečníku a stolního tenisu, vaše děti zase ocení trampolínu a prolézačky. Společně si pak zasportujete na hřišti přímo před penzionem. Ten pravý relax si ale užijete v sauně.

Dodatečné info

 • Děti do 1,9 let zdarma bez nároku na lůžko a stravu.

 • Dítě do 9,9 let 800 Kč/pobyt na 2 noci na přistýlce včetně stravy.

 • Místní poplatek 20 Kč/osoba/noc.

 • Pokud plánujete pobyt uskutečnit v termínech státních svátků dané země, informujte se o podmínkách uplatnění kupónu přímo v penziónu .
 • Ověřte si dostupnost vámi vybraného termínu telefonicky nebo e-mailem přímo u penzionu . Uvedené termíny v kalendáři jsou pouze orientační.
 • Poté, co si koupíte kupón, pobyt co nejdříve u penzionu závazně zarezervujte. K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací.
 • Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

 • Domácí mazlíček za poplatek 100 Kč/noc

 • Hotel není bezbariérový

 • Kouření zakázáno

 • Platba kartou je možná

Tipy na výlet

Janské Lázně

Janské Lázně

Na úpatí Černé Hory nalezneme lázeňské městečko a vyhlášené sportovně-rekreační středisko, jehož léčivé termální prameny byly objeveny již v roce 1006. Místní voda je prospěšná především při léčbě pohybového aparátu, dýchacího ústrojí a dětské obrny. Najdete zde tak secesní kolonádu s místními prameny nebo sochu Krakonoše, ochránce hor. Janské Lázně jsou také celoročně ideálním místem pro milovníky sportů. Kromě lyžování tak z horní stanice lanovky, která funguje celoročně, můžete v létě projet třeba první krkonošskou naučnou cyklostezku, která je vhodná i pro děti.

Krkonošský národní park

Krkonošský národní park

Jeden z našich nejkrásnějších národních parků byl vyhlášen 17. května 1963. Nekonečné možnosti pěší i cykloturistiky uspokojí jak zdatné sportovce, krájející svými pohorami kilometry jako máslo, tak i každého, kdo touží po klidné procházce nádhernou krkonošskou přírodou. Bohatý kulturní život místních středisek nabídne odpočinek vašim nohám a zaměstná vaši hlavu. Tak jako tak, Krkonoše jsou ideálním místem pro výlet. Nasajte čerstvý horský vzduch a užívejte si chvíle klidu i zábavy.

Zámek Vrchlabí

Zámek Vrchlabí

Dominantou města Vrchlabí je jednoznačně renesanční zámek. Objekt zámku je dnes sídlem městského úřadu a Správy KRNAP, a tak mají návštěvníci přistup pouze do vstupní haly. Nic mu to ale neubírá na jeho majestátnosti a okouzlující atmosféře. Jeho okolí je volně přístupné a vy si můžete užít procházku v přilehlém parku s jezírky a vzácnými dřevinami.