• Zábal a další procedury

 • Infra sauna a solárium

 • Vstup do městského bazénu

 • 1 noc navíc zdarma

 • Polopenze po celou dobu

Wellness pobyt v Parkhotelu Morris **** Nový Bor

Hotel Morris Nový Bor **** leží v klidné části města a nabízí skvělé ubytování a zároveň dobrou dostupnost do centra. Moderní pokoje hotelu odpovídají standardu 4* a v každém z nich najdete vlastní sociální zařízení, minibar, telefon, trezor, LCD TV/SAT, WiFi, vysoušeč vlasů a koupelnovou kosmetiku.


Parkhotel Morris **** získal ocenění Czech Hotel Awards za nejlepší hotel Libereckého kraje za rok 2014. Kladně ho hodnotí také uživatelé na portálu Booking.com, kde získal hotel hodnocení 7,7 z celkového počtu 10 bodů.


V luxusní atypické restauraci Atrium s výhledem do rozsáhlého parku si vychutnáte polopenzi. Na dezert zajděte do kavárny Marilyn nebo poseďte ve vinném sklípku.

Zavítejte do světa luxusního wellness

Na téhle dovolené načerpáte spoustu nových sil. Získáte volný vstup do městského bazénu, a abyste si mohli vždy dopřát ještě něco navíc, máte 20% slevu na všechny hotelové wellness a balneo procedury.

Prohřátí v sauně posiluje obranyschopnost organismu a čas strávený v solné inhalační místnosti navozuje stav psychické pohody. Parafínový zábal na ruce vám zase zjemní pokožku.

Dodatečné info

Děti:

 • Dítě do 2,9 let zdarma bez nároku na lůžko a stravu.

 • Děti do 11,9 let 990 Kč/noc s přistýlkou a stravou, bez procedur.

 • Dítě od 12 let platí 50 % z ceny pobytu jako dospělá osoba.

Příplatky:

 • Parkování za 100 Kč/noc.

 • Dokoupení další noci se snídaní a večeří 1 299 Kč/noc pro 2 osoby.

Další info:

 • Pokud plánujete pobyt uskutečnit v termínech státních svátků dané země, informujte se o podmínkách uplatnění kupónu přímo v hotelu.
 • Ověřte si dostupnost vámi vybraného termínu telefonicky nebo e-mailem přímo u hotelu . Uvedené termíny v kalendáři jsou pouze orientační.
 • Poté, co si koupíte kupón, pobyt co nejdříve u hotelu závazně zarezervujte. K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací.
 • Na procedury může být vyžadována rezervace, informujte se při rezervaci pobytu.
 • Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

 • Domácí mazlíček za poplatek 350 Kč/noc

 • Hotel je bezbariérový

 • Kouření zakázáno

 • Platba kartou je možná

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Bohumil M.)

Celková spokojenost s prostředím i službami . Pouze hotel nebyl připraven na výpadek proudu a byli jsme nuceni cca 2hodiny trávit po tmě. Nefunkční nouzové osvětlení a nezajištění bezpečného prostředí v celém hotelu po dobu výpadku neodpovídá zařízení této kategorie.

Vynikající (Tomáš K.)

Prostředí hotelu a terasa krásné. Personál, strava i wellness 100% spokojenost. Určitě doporučíme známým. Ještě jednou děkujeme.

Vynikající (Pavel D.)

Prostředí hotelu velice pěkné a luxusní. Pobyt odpovídal uvedenému popisu a obdrželi jsme vše co bylo předmětem zakoupeného kupónu. Personál hotelu byl příjemný a vstřícný. Strava v polopenzi velice chutná a bohatá. U nabídky služeb, jídla a pití doporučuji si vyžádat ceny, které běžně uvedené nejsou abyste se vyhli nepříjemnému překvapení. Na pokoji jsou k dispozici nápoje, které se však musí platit zvlášť.

Tipy na výlet

Nový Bor

Nový Bor

Nový Bor je jednou z bran do Lužických hor. Jeho historie je pevně spjatá s výrobou skla. Dominantou je ale dnes především děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie, který vyniká svým interiérem, včetně vzácných rokokových varhan s kapelou andělů. Za zmínku stojí také socha Panny Marie, která je nejstarší chráněnou památkou ve městě a sklářské muzeum se stálou expozicí.

Český ráj

Český ráj

Krásné výhledy, skalní města se stržemi, spousta hradů, zámků a jiných zajímavostí - to vše je důvodem, proč byl region Český ráj zařazen mezi geoparky UNESCO a jeho část je nejstarším CHKO v České republice (vyhlášen v roce 1955). Těšit se můžete na Zlatou stezku Českého ráje, která vás dovede k velkému množství zdejších turistických skvostů, kterými jsou například rozhledna Hlavatice, hrad Valdštejn, Hrubá Skála, Hruboskalské skalní město nebo Prachovské skály. Zapomenout byste neměli ani na symbol celého regionu - pohádkový hrad Trosky, kde se natáčela pohádka Princ a Večernice, Pohlaď kočičce uši a Máj. Cyklisté navíc jistě ocení, že je Český ráj prošpikovaný cyklostezkami, které vedou překrásným a unikátním terénem.

Hrad Bezděz

Hrad Bezděz

Navštivte tajemný hrad Bezděz, který dal založit Přemysl Otakar II. jako královský hrad. V průběhu historie se stal vězením a nakonec skoro zříceninou, která inspirovala i básníka Karla Hynka Máchu, jemuž jeho romantická silueta doslova učarovala. Z původní hradní věže vás navíc čeká nádherný výhled na Máchovo Jezero a okolí.