Luxusní pobyt plný harmonie a pohody

Užijte si přepychový pobyt ve Wellness & SPA boutique Hotelu Pod Lipkami ****, který je ukryt v rezidenční vile z roku 1924. Hotel najdete ve vilové čtvrti s dostatkem zeleně a jen 2 km od známého Petřína. Během 7 minut jízdy se dostanete k Pražskému hradu, do 10 minut ke Karlovu mostu a do čtvrt hodiny pak i na letiště.

Ubytováni budete v jednom z nádherných pokojů, které se dělí na kategorie Standard, Superior a De Luxe. V každém pokoji najdete stylové vybavení a dekorace, komfortní postel, satelitní TV, WiFi připojení, trezor, župan s přezůvkami a vlastní koupelnu. Zvolte si pokoj, ve kterém si budete připadat jako králové, či ten, který vás přenese do baroka nebo Provence.

Dokonalý relax ve wellness

V unikátním wellness si skvěle odpočinete. K dispozici je finská sauna, solná jeskyně a venkovní zahrada plná vzrostlých lip, nádherných květů, ale především s vířivkou s protiproudem a teplotou vody 36 - 40 °C. Dopřát si můžete jednu z masáží - klasickou, sportovní, zdravotní, medovou, indickou, lávovými kameny a další. Zkuste také koupel v jedinečných modřínových vanách.

Dodatečné info

Děti:

  • Přistýlka na pokoji 17 €/noc.

Další info:

  • Pokud plánujete pobyt uskutečnit v termínech státních svátků dané země, informujte se o podmínkách uplatnění kupónu přímo v hotelu.
  • Ověřte si dostupnost vámi vybraného termínu telefonicky nebo e-mailem přímo u hotelu . Uvedené termíny v kalendáři jsou pouze orientační.
  • Poté, co si koupíte kupón, pobyt co nejdříve u hotelu závazně zarezervujte. K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací.
  • Check in od 14:00 hodin, check out do 11:00 hodin

  • Domácí mazlíček zakázán

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Tipy na výlet

Tančící dům

Tančící dům

Naše hlavní město je známé pro své historické budovy, moderní Tančící dům se však již také stal nedílnou součástí jeho podoby. Zrealizování návrhu Franka Gehryho a Vláda Miluniče inicioval Václav Havel, projekt si získal pozornost po celém světě. V Tančícím domě, který leží u břehu Vltavy, se nachází galerie, restaurace, bar i hotel.

Národní divadlo

Národní divadlo

Praha naskýtá mnoho možností, kam vyrazit za kulturou, co byste si však rozhodně neměli nechat ujít, je Národní divadlo. Vychutnat si divadelní hru v jedné z našich nejznámějších historických budov je opravdu zážitek. Kvůli předchozím zkušenostem pouze nedoporučujeme kdekoliv v prostorách nebo poblíž divadla manipulovat s otevřeným ohněm.

Karlův most a Pražský hrad

Karlův most a Pražský hrad

Užijte si jedno z nejkrásnějších míst světa plnými doušky. Stačí přejít nezaměnitelný Karlův most a před vámi se rozprostře Malá Strana, Hradčany, Pražský hrad s Katedrálou sv. Víta a nejkrásnějším výhledem na stověžatou Prahu. Zatímco romantiku si užijete na Petříně, Staré město vás okouzlí spoustou památek a svoji nezaměnitelnou atmosférou s kavárnami a výbornými restauracemi. Vyzkoušet můžete třeba projížďku kočárem nebo plavbu po řece Vltavě.