Dovolená ve sportovním a zážitkovém areálu

Wellness Hotel Hluboký Dvůr *** najdete v obci Hrubá Voda a zažijete tu opravdu jedinečný pobyt. Hotelový areál totiž nabízí rozmanité možnosti vyžití - vlastní ski areál, bobovou dráhu, víceúčelové hřiště, parádní hřiště v korunách stromů, disc-golf, minigolf i jízdárnu pro koně.

Ubytováni budete v jednom ze 32 pokojů. Těšte se na postel s kvalitní matrací, pracovní stůl s židlemi, telefon, LED televizí, WiFi připojení, minibar a vlastní koupelnu se sprchovým koutem, ručníky i županem. Za příplatek můžete bydlet v pokoji Superior, který je prostornější a vhodný pro rodiny až se dvěma dětmi.

V hotelové restauraci, která se dělí na hlavní sál, lobby bar, dětský koutek a terasu, si pochutnáte na české kuchyni se zaměřením na aktuální sezónu.

Úžasný saunový svět

V saunovém komplexu si odpočinete ve finské sauně s lávovými kameny, sauně se speciální pecí, parní bylinkové sauně či v parní solné komoře. K ochlazení pak poslouží masážní sprchy, ledové vědro, ochlazovací bazének či ledopád.

Relaxovat můžete také ve vířivce s výhledem do přírodního akvária či v odpočívárně s fresh barem.

Dodatečné info

Děti:

 • Děti do 2,9 let zdarma bez nároku na lůžko a stravu.

 • Děti do 11,9 let včetně přistýlky 400 Kč/noc se snídaní, 500 Kč/noc s polopenzí a 550 Kč/noc s plnou penzí.

 • Děti od 12 let či dospělá osoba 650 Kč/noc se snídaní či 1 100 Kč/noc s polopenzí.

 • Wellness je přístupné osobám od 10 let. Děti od 10 do 18 let mohou být v saunovém světe pouze v doprovodu dospělé osoby.

Příplatky:

 • Příplatek za pokoj Double Superior 250 Kč/osoba/noc (dle volných kapacit a po předchozí domluvě).

Další info:

 • Pokud plánujete pobyt uskutečnit v termínech státních svátků dané země, informujte se o podmínkách uplatnění kupónu přímo v hotelu.
 • Ověřte si dostupnost vámi vybraného termínu telefonicky nebo e-mailem přímo u hotelu . Uvedené termíny v kalendáři jsou pouze orientační.
 • Poté, co si koupíte kupón, pobyt co nejdříve u hotelu závazně zarezervujte. K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací.
 • Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

 • Domácí mazlíček zakázán

 • Hotel není bezbariérový

 • Kouření zakázáno

 • Platba kartou je možná

Tipy na výlet

Ski areál Hlubočky

Ski areál Hlubočky

Ski areál Hlubočky leží zhruba 20 km od Olomouce a nabízí 3 sjezdovky, lyžařskou školku, dětský skipark a sjezdovku pro saně a boby. Celková délka sjezdovek je 1 500 metrů, převýšení pak 4 - 90 metrů. Sjezdovky jsou zasněžované a osvětlené. K dispozici je i běžecká trať o délce 3 km s převýšením 15 metrů. Dále je zde centrální vlek, levý vlek, dětský vlek, pohyblivý koberec a bobová dráha.

Zoo Olomouc

Zoo Olomouc

Zoologická zahrada Olomouc je otevřená již od roku 1956 a chová přes 390 druhů zvířat. K dispozici je šest pavilonů - jihoamerický pavilon, pavilon žiraf, opic, šelem, netopýrů a levhartů. Jsou tu i mořská akvária a safari. Děti si mohou některá zvířátka i pohladit, a to ve výběhu ovcí, koz a lam. Kromě zvířat je v Zoo také vyhlídková věž (32 metrů), ze které můžete pozorovat zvířata a také si užít parádní výhled na Olomouc.

Ski areál Resort Hrubá Voda

Ski areál Resort Hrubá Voda

Užijte si lyžování v Resortu Hrubá Voda, který nabízí čtyři sjezdovky o délce 250 až 600 metrů a s převýšením 60 až 160 metrů. Díky nočnímu osvětlení si tu parádně zalyžujete i večer. K dispozici je čtyřsedačková lanovka, 3 vleky, dětský pás, lyžařská školka i parádní bobová dráha s celoročním provozem.