Prožijte pohodovou dovolenou v rodinném Penzionu Alpský Dům na Šumavě - ve dvou nebo třeba s celou rodinou. Pochutnejte si na snídaních a večeřích a užijte si zimní radovánky ve ski areálu Samoty, který je jen 250 m od penzionu.

Parádní vyžití pro milovníky zimy

Jen 250 metrů od penzionu najdete lyžařský areál Samoty. Dobře dostupné jsou i další sjezdovky, třeba Nad nádražím, Belveder nebo skiareál Špičák. Je vám to málo? Tak si zajeďte do zhruba 7 km vzdáleného oblíbeného lyžařského centra Velký Javor (v Německu).

Pro běžkaře jsou v okolí penzionu připraveny značené a strojově upravované běžecké trasy. Nejmenší návštěvníci mohou využít k sáňkování a bobování svah u penzionu.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Dagmar H.)

Prostředí pobytu bylo krásné, odpovídající popisu. Obdrželi jsme vše, co by uvedeno na kupónu. Strava byla vynikající a bylo jí dostatek. Paní domácí byla ochotná, milá.

Skvělé (Ivana Dlouhá D.)

Prostředí hotelu hezké, vše čisté, jídlo velmi dobré, personál milý, pouze televize za příplatek v dnešní době není běžný a vybavení koupelny jeden ručník a tekuté mýdlo je také málo.

Skvělé (Vítězslav B.)

Jako již tradičně, pro nás - skromné turisty, bez problému. Příjemné zázemí po pěších tůrách, klidná část obce pro noční odpočinek. Jen jedna drobnost. Každý náš pěší výlet doprovodila minimálně hodinová průtrž mračen a na penzionu se bohužel třetí týden měsíce května netopilo. Sprcha zahřála, peřiny to podržely, ale turist. výstroj na další den, bohužel vlhká.

Vynikající (Irena S.)

Pobyt s polopenzí na sedm nocí, dva dospělí a dítě, apartmán příjemný, dobře vybavený, čistý, voňavý, jídlo dostatečné množství a výborné, chvála kuchaři. No a paní prozvozní naprosto báječná a milá žena. Děkujeme za úžasnou dovolenou, kdy vyšlo i počasí. Příroda kolem Rudy krásná, spousta možností k výletům. Vřele doporučujeme.

Vynikající (Daniela J.)

Ubytování velmi dobré, strava pro větší jedlíky trochu slabší. Personál velmi ochotný.

Skvělé (Lenka S.)

Prostředí odpovídalo popisu, paní majitelka byla ochotná a příjemná, v penzionu bylo čisto. Rybníček u hotelu jsme nenašli, ale vzhledem k počasí (cca 13 stupňů a déšť) to nijak nevadilo. Wi-fi signál byl dobrý. Televize pouze za příplatek 100,- Kč/den. Jídlo dostatečné (sice žádný luxus, ale stačilo to), cokoliv dalšího k jídlu si platíte (salát k večeři - 65,- Kč, dezert k večeři - 45,- Kč + pití).

Vynikající (Tomáš M.)

Paní majitelka je skvělá, pobyt jsme si moc užili a byli jsme spokojení, hezké prostředí, domácí strava, pěkné vybavení. Určitě přijedem zase.

Vynikající (Nikol ?.)

Prostředí i penzión úžasné, moc se nám líbilo, úžasná paní majitelka, starostlivá a milá. Byli jsme moc spokojeni. Výborná kuchyně, krásné ubytování, svatý klid. Výletů požehnaně i pro kočárek.

Vynikající (Ester Růžičková R.)

Moc děkujeme za skvělé služby a příjemný pobyt paní majitelce. Vše odpovídalo nabídce, vřele doporučujeme. Růžičkovi.

Skvělé (Iveta P.)

Prostředí Alpského domu - výborné, pobyt odpovídal popisu. Vše co bylo na kupónu jsme obdrželi. Stravy bylo dostatek co se porcí týče, ubrala bych na polévkách a posílila určitě ovoce a zeleninu. Paní vedoucí byla super, vždy ochotná a usměvavá. Jen bych měla připomínku k polštářům. Sypky plné molitanových boulí už by opravdu zasloužily obměnit a určitě by se mělo udělat něco s teplou vodou. V apartmánu ve třetím patře se muselo spoustu vody odpustit než začala téct teplá. Výletů co podniknout v okolí je nepřeberně.