Relaxační dovolená v Beskydech v novém Sport Art Centrum Hotelu ****, který leží mezi Dolní a Horní Bečvou a nabízí vstup do wellness s bazénem, vířivkou a saunami. Těšte se i na polopenzi a pronájem sportoviště. V blízkosti je několik ski areálů.

Nový sportovně rekreační resort

Vydejte se na pobyt do krásné oblasti Beskyd a ubytujte se ve Sport Art Centrum Hotelu ****, který nabízí ubytování ve dvoulůžkových pokojích. Každý pokoj má LCD TV, minibar, lednici a vlastní koupelnu se sprchou.

V hotelové restauraci si pochutnáte na polopenzi. Z čerstvých regionálních surovin tu připravují místní pokrmy i moderní zahraniční recepty. Máte se tedy nač těšit.

Relaxace ve wellness

Zasloužený odpočinek si užijete ve wellness centru, kde najdete bazén s hydromasážními lehátky, tryskami a dalšími prvky. Dále je tu vířivka, sauna, pára, Kneippův chodník a relaxační místnost – tepidarium. Za příplatek si dopřejete jednu z uvolňujících masáží nebo zavítejte do posilovny.

Dodatečné info

Děti:

 • Dítě do 2,9 let zdarma bez nároku na lůžko a stravu.

 • Dítě do 5,9 let 350 Kč/noc na přistýlce včetně snídaně.

 • Dítě do 14,9 let 450 Kč/noc na přistýlce včetně snídaně.

 • Dítě od 15 let 850 Kč/noc na přistýlce včetně snídaně a vstupu do wellness.

 • Další dítě od 15 let či dospělá osoba 950 Kč/noc na přistýlce včetně snídaně a vstupu do wellness.

Příplatky:

 • Místní poplatek 20 Kč/osoba/den.

 • Víkendový příplatek 500 Kč/pobyt.

Další info:

 • Pokud plánujete pobyt uskutečnit v termínech státních svátků dané země, informujte se o podmínkách uplatnění kupónu přímo v hotelu.
 • Ověřte si dostupnost vámi vybraného termínu telefonicky nebo e-mailem přímo u hotelu . Uvedené termíny v kalendáři jsou pouze orientační.
 • Poté, co si koupíte kupón, pobyt co nejdříve u hotelu závazně zarezervujte. K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací.
 • Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

 • Domácí mazlíček zakázán

 • Hotel je bezbariérový

 • Kouření zakázáno

 • Platba kartou je možná

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Miroslav F.)

Ubytování bylo podle popisu. Jedinou připomínku mám k televizi. Nešla sledovat z postelí, držák na zeď by měl byt s možnosti natočení. Strava a wellness výborné.

Vynikající (Zdena F.)

Prostředí hotelu bylo pěkné, upravené, v klidné lokalitě. Pokoje jsou prostorné a hlavně nás překvapila veliká koupelna. Obrovská pochvala za matrace na kterých se velice dobře spalo. Ano, pobyt odpovídal popisu. A obdrželi jsme vše co bylo na kuponu uvedeno. Spokojeni jsme byli velice, jídlo bylo velice chutné, mají výborného kuchaře. A wellness jsme si užívali a relaxovali, hlavně po náročné návštěvě Pusteven, Redegastu a Radhoště. Moc, moc výborný.

Skvělé (Lucie V.)

Pěkný pokoj, dostatek sportovního využití - stolní tenis, badminton, krásný bazén i wellness. Negativum snídaně: džus ředěný vodou, malý výběr - jeden druh salámu, dva druhy sýra, půlené sladké pečivo, to vše není hodnocení 4* hotelu.

Tipy na výlet

Socha Radegasta na hoře Radhošť

Socha Radegasta na hoře Radhošť

Bájný Radegast, slovanský bůh slunce, úrody, sklizně a hojnosti, byl podle pověsti velkým milovníkem dobrého jídla a pití. Jeho žulovou sochu najdete po cestě z Pusteven na nejvyšší horu Beskyd - Radhošť (1 129 m n. m.). Na jeho vrcholu vás čeká kaple a bronzové sousoší Cyrila a Metoděje a především krásný výhled do okolí.

Ski areál Soláň

Ski areál Soláň

Připravte se dobrodružství v srdci Beskyd s celou rodinou! Navštivte sjezdovky vrcholu Soláně až ve výšce 816 m n. m. a nechte se okouzlit místní přírodou. Areál je zaměřený právě na rodiny s dětmi a rekreační lyžaře, kteří hledají hlavně pohodu a nenáročný terén. Zatímco dospělí si užijí dvě sjezdovky, děti se mohou učit na pojízdném koberci nebo se zabavit v dětském koutku. Přes Soláň jezdí také pravidelný autobusový spoj z Rožnova pod Radhoštěm do Velkých Karlovic a zpět.

Pustevny

Pustevny

Vyšlápněte si kopec (nebo se nechte pohodlně vyvést lanovkou až nahoru) a obdivujte unikátní dřevěné stavby ve stylu lidové architektury od slovenského architekta Dušana Jurkoviče. Najdete zde horskou chalupu Maměnka a také Libušín, který se nyní dočká obnovy po požáru v roce 2014. Místo je pojmenováno po poustevnících, kteří zde žili a patří k němu také sto let stará hojně zdobená dřevěná valašská zvonička.