Stylové ubytování blízko Arcibiskupského zámku

Vydejte se na dovolenou do historické Kroměříže a ubytujte se v Hotelu Excellent ****. K dispozici je tu celkem 15 pokojů, každý je zařízen v jiném stylu a všechny mají své kouzlo. Vybaveny jsou pohodlnou postelí, pohovkou, telefonem, LCD televizí se satelitem, WiFi připojením, minibarem a vlastní koupelnou s WC, sprchou a fénem. Bydlet budete buď ve standardních pokojích, anebo v prostornějších apartmánech, které mají navíc klimatizaci.

Vynikající kuchyně i možnost relaxace

Součástí hotelu je také restaurace s rustikálním interiérem, kde se každé ráno podávají snídaně formou bufetu. Ochutnat tu však můžete i některou z místních specialit kdykoli během dne. Dále je tu vinný sklep s bohatou nabídkou moravských vín, ale vyberete si také ze zahraničních. Využít můžete krytou terasu s posezením nebo atrium.

Chcete si odpočinout? Pak zavítejte do hotelové finské sauny, vyzkoušejte koupel v dřevěném termálním sudu nebo si objednejte klasickou či aroma masáž.


Jen 400 m od hotelu najdete barokní Arcibiskupský zámek (UNESCO), ke kterému patří také krásná Podzámecká zahrada a Květná zahrada. Za zhlédnutí stojí také Velké náměstí s kašnou, Mlýnská brána, Měšťanský pivovar a Muzeum Kroměřížska.

Dodatečné info

Děti:

 • Děti do 5,9 let 300 Kč/noc včetně přistýlky.

 • Děti od 6 let či další dospělá osoba 800 Kč/pobyt včetně přistýlky a snídaně.

Příplatky:

 • Možnost zapůjčení kol 90 Kč/osoba/den.

 • Dokoupení další noci se snídaní 1 200 Kč/2 osoby.

Další info:

 • Pokud plánujete pobyt uskutečnit v termínech státních svátků dané země, informujte se o podmínkách uplatnění kupónu přímo v hotelu.
 • Ověřte si dostupnost vámi vybraného termínu telefonicky nebo e-mailem přímo u hotelu . Uvedené termíny v kalendáři jsou pouze orientační.
 • Poté, co si koupíte kupón, pobyt co nejdříve u hotelu závazně zarezervujte. K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací.
 • Check in od 15:00 hodin, check out do 10:30 hodin

 • Domácí mazlíček za poplatek 300 Kč/noc

 • Hotel není bezbariérový

 • Kouření zakázáno

 • Platba kartou je možná

Tipy na výlet

Chřiby

Chřiby

Příroda si nemohla vybral lepší způsob, jak rozdělit Hanou a Slovácko, než malé pohoří s krásnými bukovými lesy – Přírodní park Chřiby. Můžete se v nich procházet mezi stromy a načerpat energii nebo třeba navštívit zříceniny hradů, pískovcové skály, pozůstatky z dob Velkomoravské říše, větrné mlýny či rozhledny.

Zámek Přerov/Muzeum Komenského

Zámek Přerov/Muzeum Komenského

Renesanční zámek v Přerově měl původně podobu gotického hradu. Střídání majitelů (např. rod Perštejnů) a přestavby jej ale v průběhu staletí přetvořily do současné podoby. Na konci 19. století přestal zámek sloužit k účelu bydlení a po vzniku Československa převzalo zámek město Přerov. V prostorách zámku nyní sídlí muzeum, které sem bylo přestěhováno ve třicátých letech minulého století. Mezi stálé expozice patří například Školní třída ze 17. století, Školní třída z doby 1. republiky, Zámecký pokoj z 1. třetiny 19. století či poutavé Tajemství tónu zvonů.

Přerov

Přerov

Co podniknout ve volném čase v Přerově? Horní náměstí tvoří komplex hradeb se zachovalými renesančními měšťanskými domy, z nichž nejvzácnější je tzv. Korvínský dům s číslem 31 se zachovalým renesančním portálem z roku 1570. Stezka přerovským luhem o délce 12 km vás provede nejkrásnějšími zákoutími Přerova. Nebo zkuste ornitologickou stanici. Může se pochlubit největší expozicí ptáků ve střední Evropě.