Moderní centrum v Jeseníkách

Hotel Garni Kolštejn *** je jeden z hotelů Relax Centra Kolštejn a nachází se v historické budově na náměstíčku v obci Branná spolu s restaurací. Nabízí ubytování celkem ve 13 dvou a vícelůžkových pokojích, které odpovídají 3* standardu vybavení.


Pokud vám zbude čas, prozkoumejte také přírodu Jeseníků. S Jeseníky Region Card se na spoustu míst navíc dostanete za výhodnou cenu.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Daniela B.)

V hotelu se nám líbilo, personál byl vstřícný, prostředí velmi pěkné, s poskytnutými službami jsme byli spokojeni, jen ve wellness nefungovaly všechny sauny, což byla škoda.

Vynikající (Radka H.)

Krásné prostředí, vynikající strava, milá a laskavá obsluha v hotelu i v restauraci, vše bylo super, doporučuji navštívit město Jeseník a lázně.

Skvělé (Iveta D.)

Vše odpovídalo popisu, personál ochotný, strava výborná. Jedna hvězdička dolů za plíseň na WC v pokoji č.8. Na výlety se dá jet kamkoliv - Velké Losiny, Šumperk, Červenohorské sedlo atd.

Skvělé (Radek ?.)

Ubytování i jídlo perfektní. Wellness měli částečně v poruše ale jinak spokojenost. Obsluha v restauraci má rezervy.

Vynikající (Tomáš K.)

Velká spokojenost, pouze pro nás byly moc měkké matrace, kvůli čemuž jsme se moc dobře nevyspali.

Vynikající (Dagmar V.)

Byli jsme velice spokojeni, hotel předčil naše očekávání, jídlo bylo vynikající a wellness rovněž skvělé. Personál byl příjemný a profesionální, na recepci nám dobře poradili s výběrem běžeckých tras.

Vynikající (Eva H.)

Kvalitní služby, příjemný personál, vynikající kuchyně. Rádi se někdy vrátíme.