Přehrada Orlík je ideálním místem k odpočinku v každém ročním období. Přes zimu si můžete zabruslit na zmrzlé vodní hladině nebo se jen projít okolní přírodou.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Eliška U.)

Celkově super. Apartmán prostorný, postel pohodlná,strava výborná-snídaně bohatá, večeře výběr ze tří jídel. Pouze bazén byl trochu chladnější.

Vynikající (Marketa S.)

Hotel pěkný, prostředí příjemné, výborná kuchyně, služby a wellness byly vynikajici a i velice milý personál. Tento hotel vřele doporučuji.

Vynikající (Jana ?.)

Pěkný hotel, skvělá obsluha a výborné jídlo. Wellness a posilovna bez chyby. Pěkné prostředí v okolí, vhodné na procházky, pokud vyjde počasí. Mohu všem doporučit - skvělý relax!

Vynikající (Renata P.)

Z pobytu jsme byli jedním slovem nadšení. Pobyt odpovídal popisu, byli jsme velmi příjemně překvapení. Personál milý, kuchyně výborná.

Vynikající (Tereza N.)

Vše bylo v pořádku, obsluha milá, jídlo výborné. Jediné co nám chybělo byla voda ve wellnessu, nikde nebyl alespoň barel s vodou. A příjezdová cesta k hotelu je opravdu špatná. Ale pobyt byl jinak super.

Skvělé (Miroslav J.)

Ubytování na jedničku, personální zajištění také. Pěkné klidné prostředí. Možnost celodenního stravování. Typy na výlet: zámek Orlík, hrad Zvíkov. Potřeba dopravního prostředku, hotel není poblíž žádné obce (cca 3.5 km od Kozárovic).

Vynikající (Jiří K.)

Ubytování velmi pěkné. Personál velmi ochotný a příjemný. Wellness vynikající, jen vířivka by mohla být větší, nebo lépe kdyby byly dvě.

Vynikající (Petra R.)

Prostředí velmi pěkné, pobyt odpovídal popisu, strava velmi dobrá, porce velké, příjemný, ochotný personál, wellness čistý, příjemná atmosféra. Maximální spokojenost. Doporučujeme. V blízkosti ohrada s koňmi, pro milovníky nádherný zážitek.

Vynikající (Pavel K.)

Prostředí hotelu a pobyt odpovídali popisu. Služby byly na výborné úrovni včetně přístupu personálu.

Vynikající (Marián G.)

Prostředí hotelu bylo na dobré úrovni. Pobyt odpovídal popisu a vše uvedeno na kuponu bylo dodrženo. Strava a wellness na velmi vysoké úrovni. Personál příjemný a vstřícný.