Ideální hotel pro rodiny ve Špindlerově Mlýně

Horský hotel Lesana *** se postará o vaši pohodovou dovolenou v Krkonoších. Hotel se nachází přímo ve Špindlerově Mlýně, kde patří mezi tři nejobsazovanější zařízení.

Ubytováni budete v moderních pokojích s vlastní koupelnou se sprchou a WC. Na pokoji dále najdete satelitní TV, telefon, sejf, minibar i fén. Hotel vítá jak rodiny s dětmi, tak i vaše domácí mazlíčky.


Pro děti je k dispozici dětský koutek, playstation nebo multifunkční místnost s diskotékou. Ve večerních hodinách děti zabaví kvalifikovaná au-pair a pro nejmenší potomky hotel rád zapůjčí chůvičky i ohřívače lahví.


Snídaně a večeře formou švédských stolů si vychutnáte ve stylové dřevem obložené restauraci s krbem. Těšte se na speciality české i mezinárodní kuchyně, na pití jistě najdete něco dobrého v hotelové vinotéce nebo na čepu. V letních měsících je k dispozici posezení na venkovní terase.

Wellness zázemí pro vaše uvolnění

Relaxovat budete nejen díky okolní přírodě, ale také díky krásnému hotelovému wellness. Pro hosty je připraven bazén s protiproudem, dětský bazén s vodopádem, vířivka, finská a parní sauna i solárium. Vybrat si můžete také z nabídky masáží.

Dodatečné info

Děti:

 • Dítě do 2,9 let zdarma bez nároku na lůžko a stravu.

 • Dítě do 11,9 let 500 Kč/noc na lůžku včetně služeb.

 • Osoba od 12 let dle platného ceníku hotelu.

Příplatky:

 • Místní poplatek 21 Kč/osoba/den.

 • WiFi na pokoji 25 Kč/den.

Další info:

 • Změna rezervace je možná nejpozději 14 dní před domluveným příjezdem. Při pozdější změně nebo nedostavení se na pobyt kupón bez náhrady propadá. Storno rezervace není možné.

 • Pokud plánujete pobyt uskutečnit v termínech státních svátků dané země, informujte se o podmínkách uplatnění kupónu přímo v hotelu.
 • Ověřte si dostupnost vámi vybraného termínu telefonicky nebo e-mailem přímo u hotelu . Uvedené termíny v kalendáři jsou pouze orientační.
 • Poté, co si koupíte kupón, pobyt co nejdříve u hotelu závazně zarezervujte. K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací.
 • Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

 • Domácí mazlíček za poplatek 200 Kč/noc

 • Hotel není bezbariérový

 • Kouření zakázáno

 • Platba kartou je možná

Tipy na výlet

Snowtubing park Špindlerův Mlýn

Snowtubing park Špindlerův Mlýn

200 metrů dlouhé sněhové koryto, zdravá dávka adrenalinu a vy - to je Snowtubing park ve Špindlerově Mlýně. Pokud jste již unavení z lyžování a běžkování, můžete vyzkoušet tuto skvělou zimní zábavu pro celou rodinu. Jedna jízda vás vyjde na 30 Kč, pokud se vám zážitek zalíbí, můžete si jich koupit rovnou deset za zvýhodněnou cenu 200 Kč. Snowtubing díky kvalitnímu osvětlení funguje i ve večerních hodinách.

Bobová dráha Špindlerův Mlýn

Bobová dráha Špindlerův Mlýn

Užijte si zábavu na bobové dráze, která byla postavena v roce 1997 jako první svého druhu v Česku. Délka dráhy je 1400 metrů a čeká vás zde průměrný sklon 7 %, 22 zatáček a tři tunely. Rychlost si vždy volíte podle sebe, a tak je tato zábava vhodná pro celu rodinu. Děti do 8 let pouze s rodiči. Starší děti už mohou bob řídit samy. Díky umělému osvětlení si můžete užít také večerní bobování.

Špindlerův Mlýn

Špindlerův Mlýn

Nejznámější české horské středisko najdete rozseté v nadmořské výšce 575 – 1 555 m n. m. Ve městečku najdete vše, co potřebujete - výborné restaurace, bary a mnoho dalších aktivit. Za vidění určitě stojí železobetonový most a kostel sv. Petra a Pavla. Hlavní lyžařská a běžkařská sezóna zde je obvykle od listopadu do dubna.