Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Marie B.)

Pěkné prostředí, veškeré služby OK ,vstřícný personál, doporučuji solnou jeskyni.

Vynikající (Svetlana V.)

Pobyt byl skvělý, maminka si ho nemohla vynachválit. Příjemný personál, služby byly skvělé.

Vynikající (Jana K.)

Prostředí hotelu bylo velmi pěkné a odpovídalo popisu. Vše co bylo uvedeno na kuponu jsem obdržela a se službami jsem byla nadstandardně spokojena jak se stravou, kde jsem měla plnou penzi, tak i s wellness. Personál hotelu byl velmi přijemný a vstřícný.

Skvělé (Iva ?.)

Vše jsme v pořádku obdrželi, hotel čistý, krásná výzdoba stěn starší části hotelu

Vynikající (Irena N.)

Hotel byl tak trochu retro. Vše odpovídalo popisu. Personál byl velice ochotný - zejména pan ředitel, slečny v recepci a paní masérky. Hotel nám vyšel vstříc - vařili dceři bezlepkovou dietu.

Vynikající (Krejsa J.)

Byli jsme velmi spokojeni, strava výborná, celý personál moc příjemný - doporučujeme každému. Chválíme maséra. Byl ochotný, příjemný. LP

Vynikající (Zdenka P.)

Vše bylo naprosto v pořádku, pobyt byl umocněn příjemným počasím. Personál příjemný a vstřícný.

Vynikající (Dagmar N.)

Pobyt úžasný jako vždy v Mariánských Lázních. Byla jsem s vnukem, chodili jsme na hřiště a nový lanový minipark, lanovkou do solné jeskyně na hotel Krakonoš a návštěva Bohemiaparku a Městského divadla - pohádka. V hotelu všichni milí, jídlo vynikající. Ubytování hezké, světlý pokoj, příjemně měkké postele. Procedury dobré, vše podle popisu. Ráda se vrátím :o)

Vynikající (Lenka C.)

Byli jsme spokojení, hotel příjemný, pokoj čistý, strava dobrá, personál (až na jedinou výjimku-obsluha nápojů) ochotný a vstřícný. Lázeňská část města velmi pěkná, čistá, v okolí procházky lesoparkem či na rozhlednu.

Vynikající (Jaroslava P.)

V únoru letošního roku jsem s manželem navštívila Mariánské Lázně hotel Polonia. S pobytem jsme byli velice spokojený. V tomto hotelu jsme byli již po 5 což svědčí o naprosté spokojenosti jak se službami poskytovanými hotelem, tak s velmi ochotným personálem hotelu.