Luhačovice jsou jedny z nejoblíbenějších lázní na Moravě, navštivte je taky! V Penzionu Oáza vás čeká skvělá polopenze, welcome drink i útulné pokoje. V ceně balíčku si užijete i vstup na městskou plovárnu s mnoha vodními atrakcemi.

Útulný penzion v lázeňském městě

Zamiřte do Luhačovic, malebného lázeňského městečka na rozhraní Valašska a Slovácka. Penzion Oáza se nachází přímo na hlavní třídě nedaleko vlakového i autobusového nádraží, takže ho nemůžete minout.

Ubytováni budete ve dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Pokoje jsou útulné a vybavené WiFi, televizí a ledničkou. Pro bezbariérový přístup si vyžádejte pokoj v přízemí.

Součástí penzionu je dále restaurace, cukrárna, bufet a zahrádka, kde se v letních měsících griluje. V restauraci ochutnáte krajové speciality i pokrmy mezinárodní kuchyně. Bohatý je také sortiment alkoholických i nealkoholických nápojů, víno si vyberete přímo z vinotéky penzionu.

Dodatečné info

 • Dítě do 2,9 let zdarma bez nároku na lůžko a stravu.

 • Dítě do 14,9 let 500 Kč/noc včetně ubytování a stravy.

 • Místní poplatek 15 Kč/osoba/noc.

 • Kupón není možné využít v termínech 19.4. - 22.4.2019.

 • Pokud plánujete pobyt uskutečnit v termínech státních svátků dané země, informujte se o podmínkách uplatnění kupónu přímo v penziónu .
 • Ověřte si dostupnost vámi vybraného termínu telefonicky nebo e-mailem přímo u penzionu . Uvedené termíny v kalendáři jsou pouze orientační.
 • Poté, co si koupíte kupón, pobyt co nejdříve u penzionu závazně zarezervujte. K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací.
 • Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

 • Domácí mazlíček za poplatek 50 - 100 Kč/noc

 • Hotel je částečně bezbariérový

 • Kouření zakázáno

 • Platba kartou není možná

Tipy na výlet

Městská plovárna Luhačovice

Městská plovárna Luhačovice

Městská plovárna Luhačovice poskytuje jedinečnou příležitost celoročního koupání v plaveckém bazénu se čtyřmi dráhami, zážitkovém bazénu s chrliči, tryskami, divokou řekou a dalšími lákadly pro děti i dospělé. Odpočinout si můžete ve vířivce pro 10 osob a přes léto jsou k dispozici i sluneční terasy. Vstup na tři hodiny pro dospělého vyjde zhruba na 150 – 180 Kč.

Luhačovice

Luhačovice

Nejoblíbenější moravské lázně nabízejí spoustu možností trávení volného času od různých sportovních aktivit přes výlety k blízkým památkám až po procházky po kolonádě spojené s popíjením minerálních pramenů a chroustáním lázeňských oplatek. Zajít si můžete i k blízké přehradě, zarybařit si, projet se na šlapadle nebo si užívat krásný vzduch v místních alejích a parcích.

Luhačovické prameny

Luhačovické prameny

Luhačovice jsou prameny doslova poseté a jejich příjemné stopování už pohltilo nejednoho návštěvníka tohoto lázeňského městečka. Pramenů přístupných z kašny je celkem 7 a jsou jimi Vincentka, Aloiska, Ottovka, Pramen Dr. Šťastného, Pramen Sv. Josefa, Viola a Nový Jubilejní. Věděli jste však, že se tady vyskytuje deset dalších? Napří. Vincentka 2 nebo Elektra 1 a 2 (vyvěrající poblíž stejnojmenného kulturního domu). Řada z nich se nevyužívá, s některými se ovšem můžete setkat při různých koupelích či inhalacích.