Lázeňský pobyt plný elegance

Hotel DaVinci **** je boutikový hotel v Mariánských Lázních. Nachází se v prostorách zrekonstruované vily na okraji centra města, budete to mít odsud jen pár kroků do centrálního městského parku a ke dvěma hlavním pramenům - Rudolfovu a Ferdinandovu.

Designové pokoje jsou pohodlné, každý je vybaven LCD TV, minibarem, trezorem, telefonem a koupelnou se sprchou, kosmetikou a vysoušečem vlasů. Ubytování vás na první pohled dostane svou nadčasovou elegancí - prostory jsou osvětlené křišťálovými lustry a v pokojích i ve společných prostorech narazíte na kresby Leonarda Da Vinciho.

Dobré jídlo a péče o tělo i duši

Na snídaních a večeřích si pochutnáte v hotelové restauraci, která nabízí českou i mezinárodní kuchyni.

Hotel má také soukromé lázně se saunami a širokou nabídkou masáží, kde se můžete nechat hýčkat. Vašemu zdraví prospějí také procházky po přilehlém parku nebo golf na jednom z místních hřišť.

Dodatečné info

 • Děti do 1,9 let zdarma bez nároku na lůžko a stravu.

 • Děti do 17,9 let 600 Kč/noc na přistýlce včetně snídaně. Dokoupení večeře za 150 Kč/noc.

 • Zapůjčení dětské postýlky po domluvě předem zdarma.

 • Parkování 120 Kč/den.

 • Sváteční příplatek (19. - 22.4., 1.5., 8.5., 5.7., 6.7., 28.9., 28.10., 17.11.) 300 Kč/osoba/noc.

 • Pokud plánujete pobyt uskutečnit v termínech státních svátků dané země, informujte se o podmínkách uplatnění kupónu přímo v hotelu .
 • Ověřte si dostupnost vámi vybraného termínu telefonicky nebo e-mailem přímo u hotelu . Uvedené termíny v kalendáři jsou pouze orientační.
 • Poté, co si koupíte kupón, pobyt co nejdříve u hotelu závazně zarezervujte. K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací.
 • Na procedury může být vyžadována rezervace, informujte se při rezervaci pobytu.
 • Check in od 14:00 hodin, check out do 12:00 hodin

 • Domácí mazlíček povolen

 • Hotel je bezbariérový

 • Kouření zakázáno

 • Platba kartou je možná

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Alena P.)

Prostředí odpovídalo nabídce, vstřícný a velmi ochotný, milý personál, poskytnuté služby na velmi dobré úrovni, strava výborná.

Skvělé (Štefan I.)

Personál velice příjemný, hotel odpovídal popisu a rautová strava velice dobrá až na štědrovečerní večeři kterou pokazil KUCHAŘ nebyl připraven a obsluha to nedokázala zachránit (na večeři jsme čekali 90 min). Jinak vše na profesionální úrovni.

Skvělé (Tereza P.)

Velmi příjemný pobyt měl bohužel i pár mínusů. Prostřední hotelu čisté, pěkné, pokoj byl malý a stísněný, v koupelně chyběly háčky na pověšení oblečení, zásuvka na fén či holicí strojek. Další mínus bylo prapodivně umístěné wellness v podkroví, kam si nedokážu představit dostat staršího člověka, kvůli příkrým schodům. Bohužel se ani na půdě netopilo a to se má potom člověk svléknout na masáž na příklad. Strava byla velmi průměrná až podprůměrná, otřesné byly zaschlé fazole v omáčce k snídani. Jinak snaha a příjemné jednání všech zaměstnanců hotelu celkem vyrovnala nedostatky. Hotel má rozhodně co vylepšovat.

Tipy na výlet

Mariánské Lázně

Mariánské Lázně

V Mariánských Lázních vás čekají proslulé lázeňské parky a kolonády, nádherné architektonické budovy, mnoho kulturního i společenského vyžití a především několik desítek léčivých pramenů. Nejznámějšími jsou Ferdinandův, který byl také úplně prvním využívaným pramenem, dále Lesní pramen a Ambrožův. K pitným kúrám slouží prameny Křížový, Karolinin a Rudolfův. Mariánské Lázně se vždy těšily oblíbenosti u slavných osobností a šlechty. Za zmínku stojí například anglický král Eduard VII nebo skladatel J. W. Goethe. Dnes jsou druhými největšími českými lázněmi.

Miniaturpark Boheminium

Miniaturpark Boheminium

Podívejte se na dokonalé makety významných památek České republiky. Najdete tu hrady, mosty, katedrály a mnoho dalších. Všechny modely jsou vyhotoveny v jednotném měřítku 1:25, díky kterému uvidíte exponáty tak, jako byste je pozorovali z letadla ve výšce asi 200 m. Park má otevřeno po celý rok včetně svátků a víkendů a je přístupný mimo jiné i lanovkou.

Zpívající fontána

Zpívající fontána

Už jste slyšeli fontánu zpívat? Ta, která se nachází na kolonádě Maxima Gorkého to umí! Poprvé se rozezněla 30.4. 1986 za tónů ze skladby Petra Hapky. Od té doby zde díky proudům a pramínkům z trysek můžete každou lichou hodinu zažít jedinečný hudební zážitek. Představení je ve večerních hodinách doplněné i o scénické osvětlení. V okolí fontány najdete několik monumentů a také Křížový, Rudolfův a Karolínin pramen. Slavnostní zahájení je vždy 30. dubna ve 21.00 hodin a ukončení představení je na přelomu října a listopadu.