Památky, romantické procházky i zábava

Stověžatá Praha s dominantou Pražského hradu láká ročně statisíce turistů a její krásu ocenil i prestižní výběr Tripadvisor (Praha patří mezi TOP 10 nejlepších destinací na světě za rok 2016).

Kromě klasických pamětihodností můžeme doporučit zejména kavárny ve Starém Městě, Židovskou čtvrť s množstvím muzeí nebo Náplavku, kde se často konají farmářské trhy či jiné zajímavé akce.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Eva K.)

Prostředí moc pěkné,to co kupon uváděl bylo splněno.Snídaně byly výborné a pestré.Navštívili jsme Karlův most,Muzeum a výstavu Titanic.

Skvělé (Gabi S.)

V tomto penzióne sa nám veľmi páčilo. Nachádza sa blízko centra, izby sú pekné strava nám vyhovovala. Dostali sme izbu na prízemí, vedľa vchodových dverí, v kúpeľni neodtekala voda, ale po rozhovore s recepčným nám ponúkli inú veľmi peknú izbu a potom sme už boli veľmi spokojní. Odporúčam navštíviť tento penzión. Scholtzová.

Skvělé (Soňa V.)

Penzion je situován v centru, takže se dá docela dobře skoro všude dojít pěšky, což je výhoda. Jen většina pokojů je situována na cestu, kde je velmi silný provoz. Bufetové snídaně byly příjemné, dali jsme si, na co jsme měli chuť.

Vynikající (vladimír M.)

- prostředí - byl tam hluk z ulice - šlo o Legerovu, takže ... - vše, co bylo na kupónu jsme obdrželi; pobyt odpovídal popisu - služby OK - personál velmi vstřícný - Prahu netřeba doporučovat, každý si tam najde podle sebe ...

Vynikající (Pavel H.)

Kousek od Václaváku, umýt se, vyspat, ráno snídaně a ven na Vyšehrad. Co člověk potřebuje na výletě? Za 500,- na osobu je to vynikající.

Vynikající (Igor P.)

veľmi slušná izba dostali sme všetko,čo bolo na kupóne uvedené. strava dobrá. Dobrá poloha hotela.

Skvělé (Ivana K.)

Ochotný personál, snídaně vyhovující, čisté pokoje, skvělá dostupnost centra města. Chyběla nám jen malá lednička a alespoň ještě jedna židle (v pokoji jsme byli tři).

Skvělé (Renáta K.)

Centrum Prahy, přímo u metra I.P.Pavlova, pěkně zařízený pokoj snídaně skromnější, chtěli být to obměnu. Velmi ochotná obsluha.

Skvělé (Miroslava L.)

Spokojenost. Vše odpovídalo nabídce, pokoj stejný jako na fotografii, v hotelu čisto, odpovídající snídaně. Pochvala pro hotel, protože jsme již měli zarezervovaný termín a museli jsme jej změnit, nebyl problém, hotel nám vyšel vstříc.

Vynikající (Jaromír M.)

Pobyt odpovídal popisu, ubytování perfektní, čisto, teplo. Velké + blízkost centra a výhodné parkování. Snídaně na 1*